فرهنگ و هنرموزیک

 ریزش هواداران دمی لواتو بعد از آغاز شوی جدید

 

دمی لواتو از آن دسته خواننده هایی است که پیش از هرچیز با صدای پر قدرت و با صلابتش و بعد هم به خاطر صداقتش در به اشتراک گذاشتن مسایل و تجارب شخصی اش با مردم، هواداران زیادی را به خود جلب کرده است. اما اخیرا محبوبیت او رو به افول گذاشته و بسیاری از هواداران سابقش دیگر لواتو را سلبریتی مورد علاقه خود نمی دانند. اما دلیل این کاهش محبوبیت چه بوده است؟

در حالی که بسیاری از مردم از آغاز شوی اختصاصی دمی لواتو استقبال کردند و انتظار داشتند شاهد صداقت و روراستی سابق او در یک شو به میزبانی خودش باشند، اما انتظارات برآورده نشد. اولین دلیل عدم رضایت مخاطبان لواتو از برنامه او این بود که به گفته آنها، او موضوعی را انتخاب می کرد و بعد مجبور بود با آسمان و ریسمان بافتن تلاش کند برنامه را حول آن موضوع نگه دارد. ضمن اینکه به نظر بسیاری از بینندگان این برنامه، لواتو تلاش می کند خود را صدای مردم جلوه دهد و برای رسیدن به این هدف، مدام مشکل تراشی می کند تا بتواند از طرف مردم به آن مشکل اعتراض کند. در نتیجه بعضی مخاطبان او در شبکه های اجتماعی، او را فردی خودشیفته و متظاهر توصیف می کنند.

 اما آیا این تنها دلیل کاهش علاقه عموم به لواتو بود؟ خیر. یکی دیگر از ایراداتی که به برنامه او گرفته می شود نوع کلام ملایم و مثبتی است که در رابطه با مصرف مواد مخدر و تجارب خود از سوء مصرف به کار می گیرد. این در حالی است که او اخیرا به یک فروشگاه فروش انواع ماست، به دلیل فقدان برچسب وگان روی محصولات شان به شدت معترض شده بود. به نظر مخاطبان لواتو، این تناقض نشان می دهد او از کنار مسایل بغرنجی مثل مصرف مواد مخدر به راحتی و با لحنی نرم و دوستانه عبور می کند، در حالی که پیرامون موضوعات بی اهمیتی مانند برچسب نداشتن ماست های یک فروشگاه این همه قیل و قال به راه می اندازد. یکی از هواداران لواتو به او توصیه کرد اگر نمی خواهد بیشتر از این شاهد ریزش طرفدارانش باشد، به جای اینکه در خانه بنشیند، باید برای برنامه سازی بین مردم برود و دنیای واقعی را لمس کند. ضمن اینکه به جای شلوغ کردن و سر و صدای بیهوده راه انداختن، بهتر است مسایل را به صورت منطقی بررسی کند و بعد نظر بدهد

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست