اخباراخبار کانادا

رونق بازار ویلا و کاتج در بریتیش کلمبیا و انتاریو طی دوران پاندمی 

 

کانادا- 680 News: دیوید یورک، مانند بسیاری از مشاوران املاکی که در بازار ویلا و کاتج فعالیت می کند، طی دوران پاندمی شاهد رونق گرفتن خرید و فروش اینگونه املاک بوده است. 

این مشاور املاک ساکن بریتیش کلمبیا، اخیرا یک خانه 140 هزار دلاری را در یک منطقه دورافتاده لیست کرد. یورک می گوید که معمولان خانه هایی که در این منطقه به فروش گذاشته می شوند، برای مدت طولانی بدون خریدار باقی می مانند. اما برخلاف سابق، این خانه طی مدت کوتاه سه پیشنهاد خرید را دریافت کرد. 

یورک دلیل گرایش مردم به خرید ملک در مناطق دورافتاده را ترس و نگرانی از پاندمی می داند و می گوید: مردم به دنبال خرید ویلا هستند تا مکانی امن برای زندگی و دورکاری در اختیار داشته باشند. 

منطقه Muskoka  و سایر بخش های کاتج کانتری انتاریو، نیز شاهد افزایش تقاضا برای خرید ملک می باشند. به افرادی که قصد خرید در این مناطق را دارند توصیه شده که حتما با مشاوران املاک آشنا با منطقه کار کنند.

فراموش نکنید که نگهداری ویلا و کاتج که در سال برای چند ماه مورد استفاده قرار می گیرد، با نگهداری خانه تفاوت دارد و بایستی بودجه کافی برای انجام تعمیرات اضطراری و هزینه های دیگر، اختصاص داده شود.

 

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید