Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / رقصنده 35 ساله، مایکل جکسون را به تجاوز متهم می کند!

رقصنده 35 ساله، مایکل جکسون را به تجاوز متهم می کند!

 

<وید رابسون> یکی از مشهورترین رقصنده‌ها و طراحان رقص در دنیای موسیقی، می گوید زمانی که 7 سال داشته <مایکل جکسون> ستاره موسیقی پاپ، از او سوءاستفاده‌ جنسی کرده است. <رابسون> که اکنون 35 سال دارد، در طول دوران کاری‌اش، با ستارگان بزرگی همچون <بریتنی اسپیرز> همکاری کرده است. او دوران کاری‌اش را با کار به عنوان شاگرد رقص <مایکل> آغاز کرد و در دوران کودکی‌اش با این ستاره در ساخت موزیک ویدیوهایی نظیر Black or White همکاری نمود. حالا او در گفتگویی با برنامه‌ Inside Edition مدعی شده که این خواننده، در دوران کودکی به او تعرض جنسی کرده است. آقای <رابسون> می گوید: <هر زمان که با هم بودیم، این مساله اتفاق می‌افتاد. حتی نمی‌شد یک شب با او باشم و او به من تعرض نکند>. آقای <رابسون> می‌گوید هرگز از آنچه در این دوران میان او و <جکسون> اتفاق افتاده، با کسی صحبت نکرده است. <رابسون> مدعی می‌شود که این موارد با لمس نابجا و بوسیدن او آغاز می‌شده و سپس جلوتر هم می‌رفته‌اند.

 

 

او می گوید <مایکل> به او هشدار داده بود که اگر کسی از این قضیه بویی ببرد؛ هر دو به زندان خواهند رفت. <رابسون> که در دادگاه این خواننده به جرم تعرض جنسی به کودکان، از او دفاع کرده بود، می‌گوید: <برایم در آن زمان غیرممکن بود که حقیقت را در این مورد افشا کنم، چون جوان بودم و می‌ترسیدم زندگی خودم از هم بپاشد و او نیز به زندان برود>.

در سال 1997، و در میانه‌ اتهامات تعرض جنسی به کودکان و دادگاه <مایکل جکسون>، آقای <رابسون> گفتگویی با CNN داشت و اتهامات این خواننده را رد کرد. در سال 2003، او در گفتگویش در برنامه <جیمی کیمل> هم از این خواننده دفاع کرد و در سال 2005، در محضر دادگاه، به عنوان شاهد حاضر شد و اتهامات علیه <جکسون> را مردود خواند.

اما <رابسون> می‌گوید پس از ازدواج و پسردار شدنش، متوجه شد که دچار بحران‌های روحی است و این بحران‌ها، نهایتا او را وادار کرد، این موارد را افشا کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *