اخباراخبار کانادا

رایرسون دانشکده حقوق راه اندازی می کند

تورنتو- علیرغم مخالفت دولت انتاریو با اختصاص کم هزینه تحصیلی OSAP به متقاضیان تحصیل در دانشکده حقوق رایرسون، مسوولین دانشگاه مورد اشاره در تورنتو برنامه راه اندازی دانشکده حقوق را پیش خواهند برد. دانشکده حقوق رایرسون، هشتمین در سطح استان خواهد بود.

همانطور که می دانید، نوامبر گذشته دولت انتاریو اعلام کرد متقاضیان تحصیل در دانشکده حقوق رایرسون مشمول دریافت کمک هزینه تحصیلی OSAP یا Ontario Student Assistance Program نخواهند بود.

دکتر محمد لشمی، مدیر رایرسون می گوید که پس از اعلام تصمیم دولت، برای تبادل نظر با مسوولین سایر دانشگاه ها و کالج های انتاریو نامه ای به ایشان ارسال کرد، اما تا به این لحظه جوابی دریافت نکرده است. مسلما اختصاص OSAP به متقاضیان تحصیل در دانشکده حقوق رایرسون می تواند امکان ادامه تحصیل را برای اقشار محروم و کم درآمد فراهم کند. دولت انتاریو، علت رد تقاضای رایرسون را اشباع شدن انتاریو از وکلا و وجود هفت دانشکده حقوق دیگر در سطح استان ذکر کرده است.

درب دانشکده حقوق رایرسون از سپتامبر 2020 بر روی دانشجویان گشوده خواهد شد. شهریه پیشنهادی برای ادامه تحصیل در دانشکده حقوق رایرسون 20 هزار دلار می باشد که به میزان قابل توجهی پایین تر از شهریه 28 هزار دلاری دانشکده حقوق Osgoode Hall دانشگاه یورک و شهریه 38 هزار دلاری دانشکده حقوق دانشگاه تورنتو می باشد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

 
 

نصب اپلیکیشن ایران جوان