اخباراخبار کانادا

راه اندازی کلینیک اورژانس مجازی در بیمارستان کودکان لندن-انتاریو 

انتاریو- Global News: خانواده های دارای فرزند بیمار در لندن-انتاریو در طول پاندمی کروناویروس برای دریافت مشاوره پزشکی به ملاقات حضوری با پزشک نیاز نخواهند داشت. 

بیمارستان کودکان لندن (LHSC) دوشنبه 11 ماه مه، خبر راه اندازی کلینیک اورژانس مجازی برای خانواده های نیازمند خدمات پزشکی اضطراری را اعلام کرد. به این ترتیب خانواده ها گزینه گفتگوی ویدیویی با پزشک متخصص اورژانس را در دسترس خواهند داشت. 

دکتر راد لیم، مدیر بخش اورژانس کودکان بیمارستان مورد اشاره گفت: ما اصرار والدین به محافظت از فرزندان شان را درک می کنیم. متاسفانه والدین به دلیل ترس از کروناویروس انتقال فرزندان بیمار به بخش های اورژانس را به تاخیر می اندازند. بنابراین تصمیم گرفتیم کلینیک مجازی را راه اندازی کنیم، تا پزشک متخصص بتواند توصیه های لازم، بخصوص در مورد لزوم یا عدم لزوم مراجعه حضوری به بیمارستان را به والدین ارائه کند. 

دکتر لیم در عین حال تاکید کرد که کماکان بهترین گزینه، مراجعه حضوری به اورژانس و یا تماس با 911 در صورت نیاز فوری کودک به پزشک می باشد.

کلینیک اورژانس مجازی هفت روز هفته از 5 بعد از ظهر تا 9 شب دایر خواهد بود. والدین می توانند ضمن تماس با شماره 519-685-8735 ثبت نام کرده و از طریق دریافت ایمیل از زمان گفتگوی ویدیویی با پزشک از طریق Cisco Webex آگاه شوند. در ایمیل مورد اشاره، شیوه دانلود کردن نرم افزار روی تلفن هوشمند و لپ تاپ و نحوه برگزاری مشاوره ویدیویی شرح داده شده است. پزشک متخصص به صورت نوبتی با والدین گفتگو خواهد کرد. مکالمه کاملا خصوصی خواهد بود. 

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

Don`t copy text!