فرهنگ و هنرفیلم و سینما

رالف فینس مشتاق آموزش جیمز باند جدید بعد از دنیل کرگ است

 

رلف فینس می گوید دوست دارد بعد از اتمام کار دنیل کرگ به عنوان مامور 007، او همچنان در نقش رئیس جیمز باند باقی بماند.

فینس گفت علاقه مند است با بازنشسته شدن کرگ 52 ساله در فیلم زمانی برای مردن نیست، که اکتبر پخش خواهد شد، نقش خود را به عنوان یکی از روسای MI6 حفظ کند. فینس کار خود را در مجموعه جیمز باند در سال 2012 و با فیلم اسکای فال، در نقش ژنرال گارت مالوری معروف به  M آغاز کرد و تا کنون در سه قسمت از مجموعه جیمز باند حضور داشته است. فینس گفت: خیلی مشتاقم که باند جدید را هم من آموزش بدهم. عاشق بازی در نقش M و حضور در این مجموعه بزرگ هستم اما کسی چه می داند گاهی بعضی چیزها باید تغییر کند.

او در ادامه با تحسین بازی کرگ گفت: کار کردن با او را خیلی دوست داشتم، کرگ یک جیمز باند فوق العاده بود و به همکاری با او افتخار می کنم. 

پیش از فینس، از جمله در قسمتی که پیرس برازنان به عنوان جیمز باند ظاهر شد، جودی دنچ نقش M را به عهده داشت. 

اکران فیلم زمانی برای مردن نیست به خاطر پاندمی 18 ماه به تاخیر افتاد. در این قسمت از مجموعه باند، علاوه بر دنیل کرگ و رلف فینس، لیا سیدو، رامی ملک، لاشانا لینچ، و آنا د آرماس هنرنمایی می کنند. در این فیلم باند را می بینیم که در حالی که دوران بازنشستگی خود را در آرامش جاماییکا سپری می کند با از راه رسیدن یکی از دوستان قدیمی اش به نام فلیکس لیتر، مامور سیا، با بازی جفری رایت، برای کمک به او به دل خطر باز می گردد.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست