صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / راز ازدواج موفق جسیکا بیل و جاستین تیمبرلیک

راز ازدواج موفق جسیکا بیل و جاستین تیمبرلیک

پیوند زوج های مشهور، اغلب دوام چندانی ندارد. اما جسیکا بیل و جاستین تیمبرلیک استثنا می باشند. بیل، بازیگر 35 ساله، که تصویرش زینت بخش شماره ماه آگوست مجله Marie Claire می باشد، در گفتگو با خبرنگار مجله، راز ازدواج موفق خود را فاش کرد.

وی گفت: ما ارزش های مشابهی داریم؛ به وفاداری و صداقت ایمان داریم. تفریح کردن را دوست داریم و سلائق مشابهی داریم. من و شوهرم در زندگی حرفه ای نیز از اصول مشترک پیروی می کنیم. در کسب و کار، حرفه ای گرا و کمی خودخواه هستیم. اینکه بتوانید کسی را پیدا کنید که به ارزش های مشابه شما معتقد باشد، برنده شده اید.

جاستین و جسیکا، سه سال پس از ازدواج شان در سال 2012 در ایتالیا، ورود اولین فرزندشان الیاس به زندگی شان را خیر مقدم گفتند. جسیکا در گفتگو با خبرنگار مجله Marie Claire، از تجربه مادر بودن و تغییری که تولد پسرش در زندگی شان ایجاد کرده صحبت کرد و گفت: به محض پیدا شدن سر و کله این کوچولوها، وقت تان دیگر مال خودتان نیست. البته مهم هم نیست. زیرا همه زندگی تان بر محور آن کوچولو می گذرد.

جسیکا بیل که اولین بار با بازی نقش ماری کمدن در سریال تلویزیونی محبوب 7th Heaven قلب مردم را تسخیر کرد، به زودی با درام تلویزیونی جدی The Sinner به خانه های مردم باز خواهد گشت. او در این سریال نقش مادر جوانی را بازی می کند که در پی از کنترل خارج شدن عصبانیت و رفتار خشونت آمیزش به دنبال یافتن علت بر می آید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *