فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

رابین ویلیامز یک زنباره تمام عیار بود!  

<والری ولاردی> نخستین همسر <رابین ویلیامز> ستاره‌ درگذشته‌ سینمای آمریکا، به تازگی و برای نخستین بار پس از مرگ این بازیگر، در مورد ازدواجش با او سخن گفته است. در فیلم مستندی به نام Come Inside My Mind که به‌تازگی در مورد زندگی و مرگ دردناک <ویلیامز> ساخته شده، خانم <ولاردی> از رفتارهای غریب این هنرمند می‌گوید. <ولاردی> می‌گوید که <ویلیامز> مرتبا به او خیانت می‌کرده و او در طول 10 سال زندگی‌اش با <ویلیامز> خود را قانع کرده که باید با این رفتارهای او کنار بیاید. خانم <ولاردی> می‌گوید: <او عاشق زن‌ها بود، تمام و کمال عاشق آنها می‌شد و من این قضیه را درک می‌کردم. من این قضیه را پذیرفته بودم و می‌خواستم که این را برای خودش داشته باشد. اما همچنین می‌خواستم که سرانجام به خانه برگردد>. خانم <ولاردی> می‌گوید در سال 1976 او و <رابین> در شهر <سن فرانسیسکو> با هم آشنا شدند؛ هنگامی که <ویلیامز> یک بازیگر نوپا و گمنام بود. او ادامه می‌دهد: <او پشت پیشخوان یک بار مشروب کار می‌کرد و لهجه فرانسوی داشت. او مرا به یک نوشیدنی مهمان کرد، و حرف زدن را آغاز کرد. واقعا مرد دلنشینی بود. وقتی حرف‌ها تمام شد، او از من خواست که مرا به خانه برساند. او فرانسوی و انگلیسی حرف می‌زد و من هم با او شوخی می‌کردم. و سپس، مرا بوسید. پس از آن بوسه بود که فهمیدم این مرد قرار است در زندگی ام بماند>.

در آن هنگام <ویلیامز> در یکی از قسمت‌های سریال Happy Days در نقش یک بیگانه فضایی ظاهر شد. این کاراکتر چنان پرطرفدار گردید، که تهیه‌کنندگان، با الهام از داستان سریال تلویزیونی تصمیم به ساخت یک فیلم پیرامون همین کاراکتر کردند. فیلم، Mork and Mindy نام گرفت و به این ترتیب، یک ستاره‌ سینما زاده شد.

<ویلیامز> پس از 10 سال زندگی با <والری> از او جدا شد. چند سال بعد در سال 1986، او با <مارشا گارسیز> پرستار پسرش <زاک> رابطه‌ برقرار کرد. در سال 2011، <ویلیامز> با <سوزان اشنایدر> ازدواج کرد و تا زمان مرگش در سال 2014 با او ماند.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *