Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
صفحه اصلی / اخبار / رئیس جمهور فیلیپین ماموران پلیس فاسد و رشوه خوار را به مرگ تهدید کرد

رئیس جمهور فیلیپین ماموران پلیس فاسد و رشوه خوار را به مرگ تهدید کرد

Razi-Clinic

مانیل- رودریگو دوترته، رئیس جمهور جنجالی فیلیپین سه شنبه گذشته در سخنرانی که در حضور ماموران پلیس ایراد کرد و به صورت زنده از تلویزیون نیز پخش شد، ماموران پلیس فاسد و رشوه خوار را به مرگ تهدید کرد.  

بیش از 100 مامور پلیس که با اتهامات کیفری و اداری مختلف از جمله تجاوز، آدم ربایی، سرقت و قاچاق روبرو شده اند، به کاخ ریاست جمهوری اسکورت شدند تا مستقیما با دوترته روبرو شوند.

اداره پلیس فیلیپین که دوترته آن را غرق در فساد توصیف می کند، کار پاکسازی سازمانی از ماموران   فاسد را آغاز کرده است. جالب اینکه دوترته به متهمین فرصت داده تا به واحد مبارزه با مواد مخدر ملحق بشوند. زیرا این واحد با کمبود نیرو روبرو می باشد.

دوترته با سرزنش ماموران گفت: اگر شما حرامزاده ها به این روند ادامه بدهید، شما را می کشم! واحد ویژه شما را تا دم مرگ تحت نظر می گیرد. اگر حتی یک اشتباه کوچک مرتکب بشوید، دستور قتل تان را صادر می کنم. به خانواده و بستگان هم اخطار می کنم که در صورت کشته شدن شما حرامزاده ها نزد من از حقوق بشر و محاکمه دم نزنند، چون قبلا اخطار داده بودم!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *