Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / دکتر موری: جو جکسون به جهنم خواهد رفت!

دکتر موری: جو جکسون به جهنم خواهد رفت!

دکتر <کُنراد مورِی> پزشک معروف <مایکل جکسون> است که پس از مرگ پادشاه پاپ، به قتل غیرعمد او از طریق تجویز آرامبخش‌های قوی متهم شد. او در مورد <جو جکسون> پدر <مایکل> که اخیرا درگذشت، گفته آزار و اذیتی که <جو>  به این خواننده روا داشته، شامل <عقیم‌سازی شیمیایی> هم می‌شده است. آقای <موری> که 65 سال دارد، در گفتگویی با سایت خبری Blast در این باره می‌گوید: <جو جکسون، برای فرزندانش یکی از بدترین پدرهایی بود که در تاریخ موجود هستند. ظلم و ستم و آزاری که به تعریف خود مایکل، از سوی پدرش به او می‌رسیده، واقعا وحشتناک است. و این مورد که او مایکل را به صورت شیمیایی عقیم نگاه داشته تا صدای نازک و زیر او حفظ بشود، واقعا نفرت‌انگیز است>.

فرضیه‌ <عقیم‌ نگه داشتن مصنوعی> از اتهاماتی برمی‌خیزد که دکتر <موری> در سال 2016 برای نخستین بار علیه <جو جکسون> مطرح کرده بود. او در کتابش This is it! The Secret Lives of Dr. Conrad Murray and Michael Jackson نوشت که هنگامی که <مایکل> در سن 12 سالگی بوده، <جو> او را وادار می‌کرده که برای درمان لکه‌های <آکنه>، از هورمون‌درمانی استفاده کند. <موری> می‌گوید علت اصلی این هورمون‌درمانی، این بوده که از کلفت‌شدن صدای <مایکل> به خاطر افزایش سن، جلوگیری شود.

<مایکل جکسون> که در ماه جون سال 2009، و به خاطر استفاده‌ بیش از اندازه از <پروپافول> و سایر آرامبخش‌های قوی درگذشت، در مصاحبه‌های متعدد، از آزارهای پدرش سخن گفته است. <مایکل> گفته که <جو> او و برادرانش را که عضو گروه <جکسون فایو> بودند، آزار می‌داده، ولی هرگز از هورمون‌درمانی سخنی نگفته است. با این حال، تئوری‌های توطئه که در مورد این موضوع شکل گرفته، در همه‌جای دنیای مجازی، مانند سایت Reddit به چشم می‌خورند؛ تئوری‌هایی که می‌گویند <جو> بسیار مصمم بوده این خواننده را در شرایطی نگه دارد، که بتواند صدای زیرش را حفظ کند. <جو جکسون> در ماه جون امسال، در سن 89 سالگی درگذشت.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *