صفحه اصلی / دنیای مد / دو شرکت فرانسوی استفاده از مدل های سایز صفر را متوقف می کنند

دو شرکت فرانسوی استفاده از مدل های سایز صفر را متوقف می کنند

Leeza

هفته مد نیویورک از 6 سپتامبر آغاز شد، اما این دو شرکت فرانسوی LVMH (شرکت مادر Louis  Vuitton ، Moet Hennessy و Marc Jacobs) و Kering (شرکت مادر Balenciaga وSaint Laurent) بودند که خبرساز شدند. مسوولین این شرکت های فرانسوی و چند ملیتی که کالاهای مد لوکس را عرضه می کنند، به اتفاق اعلام کردند که از این پس در هیچ یک از شوهای مد یا کمپین های تبلیغاتی خود، از مدل های سایز صفر استفاده نخواهند کرد.

مسوولین این خانه های مد همچنین منشوری به نام Model Charter را معرفی کردند که حاوی دستورالعمل های جدید برای احراز اطمینان از به کار گرفته شدن مدل های سالم در شوهای مد می باشد. آنها از آژانس های مدلینگ خواسته اند که تنها مدل های سایز 2 و بالاتر را به آنها معرفی کنند. بر اساس این منشور، استخدام مدل های زیر 16 سال در شوها و آگهی های خانه های مد وابسته به LVMH و Kering  نیز متوقف می شود.

آنتوان آرنولت، مدیر LVMH، در گفتگو با خبرنگاران، از استاندارد جدید استقبال کرد و گفت: به خودمان بابت این تصمیم گیری مهم افتخار می کنم و سخت به احراز اطمینان از ایجاد رابطه کاری سالم بین LVMH، برندهای تابعه، آژانس های مدلینگ و مدل ها، متعهد هستم.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *