صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / دونالد ترامپ موضوع یکی از ترانه های آلبوم جدید پاول مک کارتنی

دونالد ترامپ موضوع یکی از ترانه های آلبوم جدید پاول مک کارتنی

Razi-Clinic

بر اساس اخبار تایید نشده ای که از سوی رسانه های انگلیسی منتشر شده اند، پاول مک کارتنی در آلبوم جدیدش، ترانه ای درباره دونالد ترامپ، رئیس جمهور جنجالی آمریکا گنجانده است.

مک کارتنی، در دیدار با هنرجویان انستیتوی هنرهای نمایشی لیورپول، خطاب به آنها گفت: گاهی اوضاع جهان آنقدر دیوانه کننده است که مجبورید به آن بپردازید! هرچند مک کارتنی به صورت واضح و روشن به ترامپ اشاره نکرده، اما تحلیلگران بازار موسیقی با استناد به اشارات و اظهارنظرهای اخیر این هنرمند، پیش بینی می کنند که یکی از ترانه های آلبوم به ترامپ اختصاص داده شده باشد.

مک کارتنی یکی از بنیانگذاران انستیتوی هنرهای نمایشی لیورپول (LIPA) می باشد. این مرکز قبل از تبدیل شدن به انستیتوی تئاتر، دبیرستان پسران ای بود که مک کارتنی در آن تحصیل می کرد. دبیرستان مورد اشاره در سال 1985 تعطیل و سپس به عنوان انستیتو بازگشایی شد.

پاول مک کارتنی در مصاحبه اوایل جولای خود با روزنامه استرالیایی Daily Telegraph گفت: او وجهه زشت آمریکا را نمایان کرده است. او نوعی تعصب خشونت آمیز که در باطن مردم پنهان بود را آشکار کرده است. مردم انگار جسارت خصومت با رنگین پوستان و مردمانی از نژادهای متفاوت را پیدا کرده اند. در حالی که همه ما فکر می کردیم، سال ها قبل چنین دورانی را پشت سر گذاشته بودیم.

پل مک کارتنی در جریان رقابت های انتخاباتی سال 2016، علنا از هیلاری کلینتون حمایت کرد.

فهرست هنرمندانی که در مخالفت با ترامپ نغمه سرایی کرده یا پیام فرستاده و می فرستند، از چهره های مشهوری چون فیونا، راجر واترز، جون بائز، کارول کینگ، لیدی گاگا و هنرمندان دیگر تشکیل شده است.

town-country-bmw3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *