اخباراخبار کانادا

دولت فدرال به دنبال استفاده از دستگاه های ردیابی آمادگی بدنی کارمندان دولت

اتاوا- بر اساس گزارش منتشر شده از سوی CBC، یک گروه تحقیقاتی کوچک در داخل دفتر نخست وزیر، به دنبال بررسی این مساله است که آیا کارمندان دولت برای کاهش مبلغ حق بیمه باید از دستگاه های الکترونیکی Fitness Tracker (دستگاه ردیابی آمادگی بدنی) استفاده کنند یا خیر؟
ردیاب های آمادگی بدنی، مانند ساعت های هوشمند، همچنین می توانند از طریق برنامه loyalty به کارکنان دارای آمادگی بدنی مطلوب پاداش بدهند.
تحقیقات مورد اشاره توسط دفتر Privy Council و تحت عنوان Impact and Innovation Unit انجام شده است.

در یادداشت داخلی سانسور شده مورخ 22 اکتبر که توسط قانون دسترسی به اطلاعات در اختیار CBC قرار داده شده است، راهکارهای مختلف برای تشویق کارمندان دولت به پیروی از عادات سالم با استفاده از دستگاه های قابل پوشیدن، ارائه شده است. در بخشی از این یادداشت آمده است: کارمندان می توانند با به اشتراک گذاشتن اطلاعات مربوط به سلامتی از طریق دستگاه های ردیابی قابل پوشیدن، از تخفیف در مبلغ حق بیمه برخوردار شوند. استفاده از این فن آوری می تواند باعث کاهش هزینه های Public Service Health Care Plan شرکت بیمه Sun Life Financial بشود که 600 هزار نفر را پوشش می دهد. دستگاه های ردیابی به طور معمول، شاخص های آمادگی بدنی مصرف کننده از جمله تعداد گام های برداشته شده یا مراجعات به سالن ورزش را جمع آوری می کنند و با اپلیکیشن های موبایل شرکت بیمه مرتبط می باشند. شاخص های آمادگی بدنی در برنامه ذخیره می شوند و در نهایت به صرفه جویی در هزینه های بیمه کمک می کند.
در عین حال در این یادداشت به اشکالات امنیتی از جمله احتمال سوءاستفاده از داده ها نیز اشاره شده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 6
  • 0