اخباراخبار کانادا

دولت فدرال برای شاغلین قراردادی بیمه اشتغال مشابه EI  ایجاد می کند

 

اتاوا- Globe and Mail: نخست وزیر جاستین تروودو می گوید كه دولت قصد دارد كانادایی هایی که شغل شان را از دست داده اند را به سیستم بیمه اشتغال منتقل كرده و به طور موازی برای حمایت از میلیون ها نفر كه پس از توقف برنامه CERB (مستمری 2 هزار دلار در ماه) واجد شرایط دریافت EI یا بیمه اشتغال نمی باشند، اقدام كند.

همانطور که می دانید برنامه 80 میلیارد دلاری CERB قرار است طی هفته های آتی خاتمه یابد. افرادی که واجد شرایط EI هستند می توانند از این طریق بیمه بیکاری دریافت کنند.

ترودو، طی کنفرانس خبری امروز گفت بسیاری از افرادی که واجد شرایط این برنامه نیستند، مانند کارگران پیمانکاری یا قراردادی، به یک بیمه شبیه EI، دسترسی پیدا می کنند. ترودو افزود، این برنامه شامل دسترسی به دوره های آموزشی و همچنین امکان کار در ساعات بیشتر بدون تأثیر منفی بر مزایای دریافتی خواهد بود.

ترودو تاکید کرد که جزئیات بیشتر به زودی اعلام خواهد شد. 

آخرین آمارهای موجود در مورد CERB نشان می دهد که دولت از زمان آغاز اجرای برنامه تا 26 جولای، مبلغ 62.75 میلیارد دلار مزایا به 8.46 میلیون متقاضی پرداخت کرده است.

 

 

حدود نیمی از این هزینه ها برای شاغلین واجد شرایط EI صرف شده است. میلیون ها فرد فاقد بیمه اشتغال (EI) پس از پایان یافتن کمک اضطراری، قادر به دسترسی به برنامه های حمایتی نخواهند بود. 

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. اشتباه دولت کانادا این بود که افراد را در شرایط دشوار به کار خود ادامه دادند کمک آنچنانی نکرد تا سایرین تشویق شوند که دو باره به کار های خود برگردند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید