صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / دوستی نزدیک شاهزاده دایانا با جورج مایکل

دوستی نزدیک شاهزاده دایانا با جورج مایکل

banner-niazmandiha2

دارن مک گرادی، آشپز سابق شاهزاده دایانای فقید، خاطرات خوبی از دیدارهای دوستانه و صمیمانه جورج مایکل و دایانا دارد و آنها را دوستانی بسیار صمیمی که مدام با یکدیگر شوخی می کردند، توصیف کرد.

مک گرادی گفت که دایانا از پذیرایی از میهمانان غیررسمی در قصر کنزینگتون لذت می برد و یکی از میهمانان همیشگی اش نیز جورج مایکل بود.

وی می گوید: شاهزاده دایانا، عاشق شوخ طبعی جورج مایکل بود و در کنار او احساس آرامش می کرد. از نظر او جورج مثل یکی از دوستان دخترش بود که می توانست در کنار او خود را راحت احساس کند. هر دوی آنها در آن زمان از شهرت فوق العاده برخوردار بوده و به خوبی تاثیر شهرت بسیار بر زندگی شان را درک می کردند.

دوستان مشهور، هر دو با مرگ زودهنگام چشم از جهان فرو بستند. جورج یک همجنسگرا بود، اما همواره درباره ماهیت رابطه اش با دایانا شایعاتی منتشر می شد. جورج هم  از شیطنت کردن و دامن زدن به این شایعات ابایی نداشت. وی در مصاحبه ای که در سال 2009 با Huffington Post انجام داد، گفت: من قبل از آشنایی با دایانا، بارها به کاخ کنزینگتون دعوت شده بودم. اما بعد از آشنایی مان از جنجالی که ممکن بود دوستی مان ایجاد کند می ترسیدم. وقتی با همدیگر آشنا شدیم، بلافاصله ارتباط نزدیکی بین مان برقرار شد. شاید این احساس نزدیکی به دلیل دوران کودکی دشوارمان بود. (جورج رابطه نه چندان صمیمانه ای با پدرش داشت و رابطه دایانا با نامادری اش راین نیز دوستانه نبود.)

جورج گفت: اتفاقات خاصی افتاد که نشان می داد، دایانا جذب من شده است. شکی در این باره وجود نداشت.

وی در جواب سوال خبرنگار مبنی بر اینکه آیا نمی خواست رابطه شان را عمیق تر کند، گفت: می دانستم که این کار فاجعه بار خواهد بود.

اینطور به نظر می رسید که دایانا گرایشات جنسی جورج را پذیرفته و به دوستی ساده ولی صمیمانه راضی است.

به گفته مک گرادی، دایانا و جورج پس از آشنایی با یکدیگر در کنسرت World Aids Day در سال 1993، (یک سال پس از جدایی دایانا و چارلز از یکدیگر) چندین سال به رابطه دوستانه شان ادامه دادند.

town-country-bmw3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *