فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

دواین جانسون به جو بایدن رای می دهد! 

 

دواین جانسون، بازیگر سرشناس هالیوود که با لقب The Rock مشهور می باشد، رسما حمایت خود از جو بایدن و کامالا هریس، نامزدهای حزب دموکرات برای مقام رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور را اعلام کرد. 

جانسون طی پیام ویدیویی 7 دقیقه ای گفت که با افتخار به بایدن رای خواهد داد. 

دواین از همسر دومش لورن هاشیان (خواننده) دو دختر 4 و 2 ساله به نام جسمین لیا و تیانا جیا دارد. 

جانسون قبل از ورود به عرصه سینما در زمینه کشتی کج  (WWE) فعالیت می کرد. 

جانسون از همسر سابقش یک دختر 19 ساله به نام سیمون دارد. سیمون نیز مانند پدرش در زمینه کشتی کج فعالیت می کند. 

 

 

دواین تا قبل از انتشار پیام ویدیویی، درباره انتخابات ریاست جمهوری نوامبر 2020 سکوت اختیار کرده بود. او با اظهارنظر علنی در مورد نامزد مورد نظرش برای مقام ریاست جمهوری به خیل شخصیت های مشهور عالم سرگرمی سازی پیوست که قبل از این حمایت خود را از جو بایدن و هریس اعلام کرده بودند. در فهرست حامیان بایدن به اسامی افرادی مانند ایوا لانگوریا، کری واشینگتن، جولیا لوئیس-دریفوس و دیگران بر می خوریم. 

نامبرده در بخشی از پیامش گفت: در آستانه این انتخابات حساس، معتقدم که جو بایدن و کامالا هریس بهترین گزینه ها برای رهبری کشورمان هستند. با افتخار حمایتم را از آنها اعلام می کنم. دستیابی به پیشرفت به شجاعت، انسانیت، همدردی، قدرت، مهربانی و احترام نیازمند است. مهربانی و احترام به یکدیگر همواره مهم می باشد. 

جانسون سپس بایدن و هریس را خطاب قرار داد و گفت: شما مسلما تجربه رهبری را دارید و کارهای بزرگی انجام داده اید. جو، شما یک زندگی حرفه ای شگفت انگیز داشته اید. 

جانسون همچنین از هریس، سناتور 55 ساله کالیفرنیا به عنوان فردی باهوش و قدرتمند تمجید کرد. 

جانسون که دو رگه بوده و نیمه سیاهپوست و نیمه ساموا، سپس از بایدن و هریس پرسید که چگونه می خواهند احترام کل مردم آمریکا را به دست بیاورند؟ اولین پاسخ دهنده به این سوال بایدن بود. سیاستمدار 77 ساله و معاون سابق رئیس جمهور در دوران زمامداری باراک اوباما گفت: با انجام دادن آنچه قولش را می دهیم. با صادق بودن با مردم آمریکا و به عهده گرفتن مسوولیت شکست ها. ما مسلما بی عیب و نقص نخواهیم بود. اما مسوولیت آن را می پذیریم. 

بایدن افزود: این همان کاری است که می خواهم انجام بدهم. چیزی است که به آن اعتقاد دارم. مردم آمریکا قوی هستند. اگر با آنها صادق باشید، سختی ها را تحمل خواهند کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست