فرهنگ و هنرفیلم و سینما

دلیل کم کار شدن میشل فایفر بعد از درخشش در هالیوود

 

 

میشل فایفر با بازی در فیلم های اسکار فیس و پیوندهای خطرناک به یکی از شناخته شده ترین بازیگران زن در دهه‌ های 80 و 90 تبدیل شده و سه بار نامزد دریافت جایزه اسکار شد. بنابراین وقتی در بین سال های 2000 تا 2010 دو وقفه 4 ساله در کارهایش انداخت هواداران او تصور کردند بازیگر آمریکایی 62 ساله خود را بازنشسته کرده است. اما او در مصاحبه اخیر خود با دیلی تلگراف گفت صرفا به خاطر اینکه پرکار بوده است مدتی از هالیوود کناره گیری کرده است. 

فایفر در پاسخ به این سوال که چرا کمتر نقش می پذیرد گفت: در دورانی که کار می کردم خیلی پرکار بودم، بنابراین مردم به دیدن زیاد من عادت کرده بودند به همین دلیل یک وقفه طولانی در زندگی حرفه ای ام را لازم دیدم. همسر دیوید کلی، تهیه‌ کننده معروف تلویزیون آمریکا، افزود: سپس در سال 2007 با نقش‌ های کوتاه به هالیوود برگشتم. 

او در بخش دیگری از مصاحبه درباره زندگی مشترک طولانی مدت با کلی گفت: ما به قدر کافی با هم متفاوت هستیم که همیشه برای هم جذاب باشیم، اما از طرف دیگر هر دو بسیار سازگاریم و اولویت‌ هایمان در زندگی مشابه است. البته علاوه بر اینها من آدم خوش سلیقه ای بودم و همسر خوبی انتخاب کردم! 

آخرین حضور میشل در یک فیلم کمدی سیاه با عنوان خروج فرانسوی بود. او در این فیلم در نقش یک آمریکایی فقیر به نام فرانسیس پرایس بازی می کرد که همراه با پسرش ملکم و گربه اش به پاریس مهاجرت می کند و در آستانه یک فروپاشی احساسی، گربه اش را روح همسر مرده اش فرانک می بیند. فایفر درباره نقش اخیرش گفت: آنچه درباره این نقش خیلی دوست داشتم آزادی و رهایی او بود؛ ما همه عمر سعی می کنیم مودب باشیم و هیچ کس را نرنجانیم، اما پرایس خود را از همه این قواعد رها کرده است. او درباره آینده شغلی خود نیز گفت ترجیح می‌ دهد بیشتر تئاتر کار کند، زیرا بیش از آنچه فکر می کرده در سینما حضور داشته است

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست