فرهنگ و هنرفیلم و سینما

دلیل اصلی اختلاف آنجلینا جولی و برد پیت که به جدایی انجامید

 

آنجلینا جولی با افشای جزئیات بیشتری از رابطه خود با همسر سابقش، یکی از دلایل اختلاف شان را تصمیم برد پیت مبنی بر همکاری با هاروی واینستین توصیف کرد.

جولی در مصاحبه با گاردین گفت از مشاهده اینکه شریک زندگی اش با تهیه کننده بدنامی مانند واینستین کار می کند، در حالی که به او گفته بود واینستین در گذشته قصد تعرض به خودش را داشته است، به شدت ناراحت شده بود. او گفت: این کار برد احساسات من را جریحه دار کرد و باعث شد بارها بحث و دعوا کنیم. اما منابع آگاه می گویند جولی موضوع را تحریف کرده و برد پیت هرگز قصد همکاری با واینستین را نداشته است. او صرفا برای بازی در یک فیلم انتخاب شده بود که بعدا مشخص شد پخش کننده فیلم کمپانی واینستین خواهد بود.

البته بحث و دعوای جولی و پیت به سال ها پیش از آغاز جنبش MeToo و رسوایی آزارگران جنسی از جمله هاروی واینستین مربوط می شود. زندگی مشترک ستاره 46 ساله مالفیسنت: معشوقه شیطان، و بازیگر 57 ساله روزی روزگاری در هالیوود حدود 10 سال دوام داشت که  دو سال آن را رسما زن و شوهر بودند. 

آنجلینا که در سن 21 سالگی در فیلم Playing by Hearts به تهیه کنندگی هاروی واینستین ، با این تهیه کننده هیولایی همکار شده بود، به گفته خود مورد تعرض وی قرار گرفته اما موفق به فرار شده بود. او در این باره می گوید: اگر موفق بشوید از اتاق فرار کنید یعنی او برای تعرض تلاش کرده ولی موفق نشده است. اما واقعیت این است که تلاش ناکام برای تعرض هم خود نوعی تعرض است. آنجلینا درباره این تجربه تلخ ادامه داد: از آن به بعد از واینستین دوری می کردم و به همه هشدار می دادم به او نزدیک نشوند. حتی به جانی، همسر اولم، هم گفتم به گوش همه برساند نگذارند دخترها تنها پیش او بروند.

وکیل واینستین فورا در واکنش به این اظهارات آنجلینا، آنها را بی اساس و تلاشی برای فروش بیشتر کتابش توصیف کرد. او با تکذیب هر گونه تعرض واینستین به جولی، افزود: تو آنجلینا جولی هستی. هر زن و مردی در جهان به تو علاقه نشان می دهد. آیا این یعنی همه دنیا دارند به تو تعرض می کنند؟

 

 

آنجلینا همچنین گفت بازی در فیلم هوانورد را به خاطر دوری کردن از واینستین نپذیرفته است. به همین دلیل برایش بسیار دردناک بود که ببیند برد پیت حاضر به همکاری با این غول هالیوود شده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست