صفحه اصلی / مقالات / در زندگی خصوصی ملانیا و دانلد ترامپ چه می گذرد؟

در زندگی خصوصی ملانیا و دانلد ترامپ چه می گذرد؟

behzad-azizi

حتی پیش از نقل مکان دانلد ترامپ به کاخ سفید، ازدواجش با همسرش ملانیا مدل پیشین همواره زیر ذره بین نشریات زرد و مردم بود. چراکه مسایل گوناگون در پیوند با این زوج معروف و از جمله خیانت، نقل محافل بوده است. اما از زمانی که دانلد ترامپ سرانجام به طور رسمی وارد مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری شد، تمرکز بر روابط آنها نیز افزایش یافت. اینک تنها مرور زمان می تواند نشان دهد، آیا ازدواج این دو می تواند برغم این همه توجه دوام بیاورد، یا نمی تواند؟ با این همه در ادامه به چند مورد غیرعادی موجود در زندگی خصوصی آنها نگاهی گذرا می اندازیم.

ملانیا دست شوهرش را پس زد

در نخستین سفر خارجی دانلد ترامپ به عنوان رئیس جمهور در ماه مه سال جاری لحظات فراوانی وجود داشتند، که بسیاری از آنها از دید کاربران رسانه های اجتماعی مجازی مخفی نماندند. یکی از این لحظات در هنگام ورود مستقیم این زوج از عربستان سعودی به اسرائیل بود، که دانلد ترامپ خواست دست ملانیا را بگیرد. اما او دست شوهرش را پس زد. احتمالا ملانیا در آن لحظه دقت نداشت، که ده میلیون دوربین دارند همه حرکات و سکناتش را ثبت می کنند. نشریه دیلی بیست متذکر شد که ملانیا در هنگام ورود به واشنگتن جهت شرکت در مراسم رسمی آغاز به کار شوهرش نیز، همین اقدام را انجام داده بود. آیا ملانیا می کوشد، با این حرکت چیزی را نشان دهد؟

اصرار دارند، که هرگز با هم دعوا نمی کنند

حتی برای بهترین زوج ها نیز زمانی فرا می رسد، که با هم دعوا کنند. اما به گفته این دو چنین چیزی هرگز برای آنها پیش نیامده است. کمااینکه ملانیا در مصاحبه با گرتا فون ساسترن خبرنگار هافینگتن پست خاطرنشان کرد: ما دعوا نمی کنیم. بلکه دارای دیدگاه مختلف هستیم، که اشکالی ندارد.

دانلد نیز در برنامه تلویزیونی لری کینگ اظهار داست: ما واقعا هرگز با هم جر و بحث نداشته ایم. دعوا که جای خود دارد.  

البته برای دیگران اطلاع از واقعیت امر غیرممکن است. اما سابقه جر و بحث های دانلد و به ویژه با دو همسر پیشینش، باور این ادعا را با تردید بیشتری روبرو می کند.

آنها دو بار از هم کناره گیری کرده اند

در ژانویه 2000 دانلد ترامپ در حالی که دختران حاضر در مهمانی دختر شایسته آمریکا اطرافش حلقه زده بودند، به نشریه نیویورک تایمز گفت، که او و ملانیا از هم کناره گیری کرده اند. البته ملانیا بعدا خاطرنشان کرد، که بخشی از سبب این جدایی به تصمیم شوهرش برای ورود به رقابت های ریاست جمهوری پیوند داشت.

جالب اینکه به گفته متیو آتانیان همخانه پیشین ملانیا و عکاس حوزه مد، چنین رخدادی در دوران نخست آغاز رابطه این دو نیز پیش آمده بود. زیرا ملانیا در مورد اعتماد به دانلد، دچار تردید شده بود. البته این جدایی چند ماه بیشتر طول نکشید. اما اگر چنین اتهامی واقعیت داشته باشد، این زوج روزهای تکان دهنده ای در پیش خواهند داشت.

ملانیا ناچار شده، از اظهارات زشت شوهرش دفاع کند

این مساله تاکنون چند بار پیش آمده است. از جمله اینکه پس از افشای اظهارات رسوایی برانگیز شوهرش در اکسس هالیوود، ملانیا ناچار شد با صدور بیانیه ای این گفته های زشت را محکوم کند. در بخشی از این بیانیه آمده: کلماتی که همسرم از آنها استفاده کرده، پذیرفتنی نمی باشند. این اظهارات نماد مردی نیستند، که من می شناسم.

گفته های زشت دانلد ترامپ در مورد دوران بارداری همسرش نیز، از دیگر موارد از این دست بود.

لحظات عجیب و غریب

در مراسم رسمی آغاز به کار دانلد وقتی او رویش را به ملانیا کرد، زنش به وی لبخند زد. اما بلافاصله پس از اینکه صورتش را به سمتی دیگر برگرداند، لبخند هم از روی لبان ملانیا محو شد. این تنها یکی از لحظات عجیب و غریب بین این زوج در ملأعام است.

حرکات و سکنات ملانیا نشانگر واقعیت های ناگفته

حرکات و سکنات ملانیا تنها در لحظات عجیب و غریب مورد اشاره به چشم نخورده اند. بلکه انتشار عکس ها و فیلم های این دو در مراسم و اوقات گوناگون سبب شده اند، که تحلیلگران حرکات و سکنات بدنی به این نتیجه برسند، ملانیا واقعیت های ناگفته فراوانی در دل دارد.

ازدواج مصلحتی؟

وقتی این دو در سال 1988 در یک مهمانی با هم آشنا شدند، سلینا میدلفارت دانلد ترامپ را همراهی می کرد. به گفته کارشناسان برای دانلد آشنایی با زنی جذاب و جوان تر از زن همراه خود اهمیت داشت. زنی که در عین حال دارای ویژگی هایی مانند استقلال بود، که دانلد ترامپ به آنها علاقه دارد. برای ملانیای 24 سال جوان تر از دانلد نیز، این آشنایی در زمان مناسب رخ داد. زیرا پولش ته کشیده بود. بنابراین بسیاری بر این باورند، که ازدواج آنها مصلحتی بوده است.

تبیین نشدن نقش ملانیا به عنوان بانوی نخست

البته این زوج سبب تاخیر نقل مکان ملانیا به کاخ سفید را ادامه درس خواندن پسرشان بارون تا آخر سال تحصیلی ذکر کردند. اما به ویژه پس از آن که ایوانکا ترامپ دختر دانلد نقش رسمی مشاور رئیس جمهور را به عهده گرفت، کاملا آشکار گردید که به هر دلیل نقش ملانیا به عنوان بانوی نخست تبیین نشده است.

پرداخت هزینه زیاد برای اینکه ملانیا ناچار نشود، در کاخ سفید اقامت کند

هزینه روزانه اقامت نکردن ملانیا و پسرش در کاخ سفید، برای پلیس نیویورک بین 127 تا 146 هزار دلار است. بگونه ای که این هزینه تنها برای برهه بین روز انتخابات و مراسم رسمی آغاز به کار دانلد ترامپ، سر به 24 میلیون دلار زد. به همین سبب مردم با امضای طوماری خواستند یا ملانیا به کاخ سفید نقل مکان کند، و یا خودش هزینه تامین امنیت خویش را بپردازد.

اینکه آنها در یک بستر نمی خوابند/ دانلد ترامپ ترجیح می دهد، در بزرگ کردن پسرشان نقش چندانی نداشته باشد/ ملانیای در آن هنگام باردار، اتهام دست درازی جنسی شوهرش به ناتاشا استونیاف خبرنگار نشریه مردم (پیپل) در مصاحبه سال 2005 او با دانلد ترامپ را رد نکرد/ زمانی که دانلد ترامپ نیست، ملانیا کاملا شخصی دیگر می شود/ بین پدر ملانیا و دانلد ترامپ شباهت های تکان دهنده ای وجود دارند/ امکان دارد برغم آنچه ظاهرا به نظر می رسد، ملانیا مورد اعتمادترین مشاور دانلد ترامپ باشد/ و اینکه رسانه های زرد برغم روند موجود، بر این زوج هیچ گونه فشاری را رد نمی کنند/ از دیگر موارد مذکور به شمار می روند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *