فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

درو بریمور: زندگی‌نامه‌ چاپ شده، با نظر من نبوده

نمایندگانی از سوی درو بریمور، بازیگر و کارگردان هالیوودی، مدعی شده‌اند که این بازیگر، در مصاحبه‌ای که درباره‌ زندگی او، در یک مجله‌ مصری چاپ شده، مشارکت نداشته است. این مصاحبه، که در مجله‌ Horus چاپ شده، نام آیدا تکلا را در قسمت نگارنده‌ خود دارد. پس از انتشار این مقاله در توییتر، آدام بارون تحلیلگر سیاسی، نظرش به آن جلب شد. پاراگراف آغازین این مطلب، به طور ویژه، و به خاطر مشکلات

نگارشی فراوان و جملات گاهی توهین‌آمیز، مورد تمسخر خوانندگان قرار گرفته است. در این پاراگراف، آمده است: <بازیگر زیبای آمریکایی هالیوودی، علیرغم بی‌ثباتی‌اش در روابط عاشقانه ای که در زندگی داشته، و علیرغم چندین ازدواج شکست‌خورده، و علیرغم زندگی شلوغی که ستاره‌بودن دارد و زندگی او را چند سال است که اشغال کرده، اخیرا تصمیم گرفته که موقتا یک مرخصی نامحدود بگیرد، و در مهم ترین نقش زندگی‌اش، در نقش یک مادر بازی کند>.

سخن این مقاله، سپس به آمریکا هم می‌کشد: <روانشناسان باور دارند که رفتار او طبیعی است، زیرا او هنگامی که تنها 9 سال داشت،‌ پدر و مادرش از هم طلاق گرفتند، و از آن پس، هیچ الگوی مردانه‌ای در زندگی‌اش نداشته است. از آن زمان تا کنون، او به صورت غیرارادی، به دنبال جلب توجه یک کاراکتر مردانه در زندگی‌اش بوده است. اما متاسفانه، کارها همیشه بر اساس نقشه پیش نمی‌رود و او هنوز در هیچ یک از رابطه‌هایش به کامیابی نرسیده است>.

در بخش‌هایی از مقاله، حتی پاسخ‌هایی از قول <بریمور> نیز، نوشته شده است. در یکی از این نقل‌قول‌های عجیب و غریب آمده: <نمی‌توانم انکار کنم که در طول قرن گذشته، زنان یک پیشرفت بزرگ کرده‌اند، در میان افرادی که در طول تاریخ شرایط زنان را مطالعه می‌کرده‌اند نیز، پیشرفت زیاد دیده می‌شود>.

مجله‌ یاد شده، یکی از مجلات ارائه شده در هواپیمای خطوط هوایی Egypt air بوده است. نمایندگان <درو بریمور> گفته‌اند که این بازیگر، با نویسنده این مقاله نشستی نداشته و نقل قول‌هایی که این نویسنده نوشته، از یک کنفرانس خبری برداشت شده است. اما مقامات Egypt air از این مقاله دفاع کرده‌اند و می‌گویند نویسنده‌ مقاله، رئیس پیشین HFPA و از رای دهندگان جوایز Golden Globes بوده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 6
  • 0