صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / درهای باز قصر 7 میلیونی همسر جرج کلونی بروی عکاسان!

درهای باز قصر 7 میلیونی همسر جرج کلونی بروی عکاسان!

دعوت کردن عکاسان مجله‌ها به داخل خانه‌ شخصی معمولا مخصوص بازیگران سریال‌های تلویزیونی و همسر فوتبالیست‌هاست که به دنبال یک درآمد فوری می‌گردند، نه وکیل‌های بین‌المللی حقوق‌ بشر. ولی اکثر وکیل‌ها با جرج کلونی ازدواج نمی‌کنند، و تمام مجله‌ها هم به معروفیت Vogue نیستند.

امَل کلونی (با نام اصلی امل علم‌الدین) درهای عمارت بزرگ 10 میلیون دلاری‌اش را به روی خانم آنی لیبوویتز  – گزارشگر مجله Vogue – گشوده تا برای نخستین بار مصاحبه‌ای در خانه، داشته باشد. عمارت خانواده‌ کلونی در منطقه‌ Beckshire در کنار رودخانه‌ تِیمز در خارج از لندن قرار گرفته و دارای 9 اتاق است. اما اگر این عمارت تازه مرمت ‌شده، به اندازه کافی چشمگیر نیست، خانم کلونی 40 ساله، همچنین یک دست جواهر الماس‌نشان به ارزش 7 میلیون دلار نیز قرض گرفته که فقط برای همین مصاحبه استفاده کند.

 


جواهرات که گفته می‌شود توسط Cartier به او امانت داده شده، چهارشنبه گذشته در یک ون ضدگلوله به عمارت منتقل شدند.

یک منبع نزدیک به خانواده‌ کلونی گفته که این مصاحبه مدتی است که برنامه‌ریزی شده و برای امل خیلی اهمیت دارد. این منبع می‌گوید: این مصاحبه‌ مهمی برای اوست. او و جرج برای اینکه این عمارت را به این حالت بی‌نقص برسانند کلی زحمت کشیده‌اند.

انتخاب گزارشگر و عکاس هم اینجا خیلی مهم بوده است. خانم لیبوویتز، همان عکاسی است که از امل در هنگام آخرین پرو برای لباس عروسی طرح Oscar de la Renta پیش از مراسم عروسی این زوج در سال 2014 عکس گرفت. با این حال، مشخص شده که جرج و دوقلوهای 9 ماهه‌ این زوج الکساندر و اِلا در عکس‌های جدید حضور نخواهند داشت.

جرج و امل این عمارت مربوط به قرن هفدهم میلادی را در سال 2014 و به قیمت هفت میلیون و 500 هزار دلار خریدند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *