صفحه اصلی / فرهنگ و هنر /  درخشش کاترین زتاجونز و دخترش در برنامه D&G  

 درخشش کاترین زتاجونز و دخترش در برنامه D&G  

روز یکشنبه، <کاترین زتاجونز> که 48 سال دارد به همراه دخترش <کَریز زتا داگلاس> که 14 ساله است، در برنامه‌ مد Alta Moda که مخصوص لباس‌های زنانه‌ است، حضور یافتند. این برنامه که از سوی خانه‌ مد Dolce & Gabbana طراحان ایتالیایی سازماندهی شده، در محل Lincoln Center در سالن اپرای نیویورک برگزار شد.  

این مادر و دختر که هر دو مشکی پوشیده بودند، در زیر نورهای شبانه شهر می‌درخشیدند. <کاترین> یک لباس شب توری مشکی پوشیده بود تا ران‌های خوش‌تراش و بازوان ورزیده‌اش را به نمایش بگذارد. بالاتنه‌ این لباس مدل کرستی و تنگ بود که شکاف سینه‌های این بازیگر را نمایان کرده بود و پاشنه‌های بلند و فلزی کفش‌هایش، نوعی زیبایی مدرن به او داده بود.

موهای شکلاتی رنگ این زیباروی اهل <ولز> ، به کناری رفته بود تا گوشواره‌های مستطیلی او را نشان دهد. وی در حالی که کنار دختر جوانش ایستاده بود، می‌درخشید. <کریز> که بسیار شبیه مادر زیبارویش شده، یک تاپ سیاه و سفید دکولته‌ پوشیده که با طرح گل‌های صورتی و سفید و سرخ تزئین شده است. او همچنین یک شلوار مشکی پوشیده بود و یک کیف به رنگهای سیاه و طلایی به دست داشت. کفش‌های <کریز> هم مثل کفش‌های مادرش بودند، با این تفاوت که کفش‌های او یک گل رز در پاشنه‌هایشان داشتند. این مادر و دختر زیبارو، مرتبا جایشان را عوض می‌کردند و برای عکاسان فیگور می‌گرفتند.

برنامه‌ روز یکشنبه یکی از پنج شوی مد است که توسط دو طراح ایتالیایی <دومینیکو دولچه> و <استفانو گابانا> در نیویورک سیتی برگزار می‌شود. <کاترین> و دخترش تنها سلبریتی‌های حاضر در مراسم نبودند. دایان کروگر هم آنجا بود و با تاپ زرد و مشکی‌اش چاک میان سینه‌هایش را به رخ می‌کشید، در حالی که یک شلوار سورمه‌ای هم به پا داشت. <استیو هاروی> و همسرش و <داکوتا فنینگ> هم از دیگر حاضرین این برنامه بودند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *