ورزشورزشی

دختر شناگر المپیک 16 ساله، با ضربات چاقو کشته شد

یک دختر شناگر مشهور در روسیه، لحظاتی پس از قطع رابطه با دوست‌پسرش، با ضربات چاقوی او به قتل رسید. خانم سافیا آسکاروا که 16 سال داشت، به دوست پسرش نیکیتا مالیگین گفت که می‌خواهد او را رها کند، انرژی‌اش را تنها روی ورزش حرفه‌ایش متمرکز کند و به سوی المپیک برود، اما این سخنان جان او را گرفت. مالگین، که خود نیز یک شناگر حرفه‌ای است، پس از شنیدن این سخنان احساس رهاشدگی شدیدی کرده و تصمیم گرفت او را بکشد. کارآگاهان پلیس شهر تولیاتی گفته‌اند که این مهاجم 30 ضربه‌ چاقو را به گردن، سینه و شکم این دختر وارد کرده و او را از پای درآورده است.

یکی از دوستان این زوج مدعی شده که واکنش مالیگین، به خاطر حسادت بوده است چرا که او باور داشته دوست‌دخترش به رقیب عشقی او نزدیک شده است.

در ویدئویی که از بازسازی این جنایت ساخته شده، دیده می‌شود که مالیگین در حضور پلیس، به قتل دوست‌دخترش اعتراف می‌کند. او می‌گوید دوست‌دخترش به او گفته برو به جهنم در حالی که او خواستار ادامه یافتن این رابطه بوده است.

چنانکه در ویدئو نمایش داده شده او حمله‌‌اش با چاقو را با استفاده از یک مانکن به پلیس نشان می‌دهد و می‌گوید: <من کنترلم را از دست دادم. چاقویم را بیرون کشیدم… حتی نمی‌توانم به خاطر بیاورم دقیقا به کجای بدنش چاقو زدم. فقط آخرین باری که به او چاقو زدم را به یاد دارم که پس از آن او به زمین افتاد>.

سافیا که در رشته‌ پروانه شنا می‌کرد، نفر دوم مسابقات قهرمانی جوانان روسیه بود و بتازگی در مسابقات آمادگی برای المپیک نیز شرکت کرده بود. او در آن شب به پدر و مادرش گفته بود که به خرید خواهد رفت، اما در عوض به دیدار دوست پسرش رفت.

 

 

مالیگین در اعترافاتش به پلیس گفته: <داشتیم حرف می‌زدیم و می‌خواستم قانعش کنم که نرود. اما قانع نمی‌شد>. پلیس محلی گفته مالیگین را فعلا در بازدداشت نگاه خواهد داشت، تا تحقیقات به پایان رسد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *