دسته‌بندی نشده

دختر باراک اوباما و سیگار کشیدن؟!

در عکس‌هایی که به تازگی منتشر شده، <مالیا اوباما> دختر رئیس‌جمهور پیشین آمریکا دیده می‌شود که در حال پک زدن به سیگار الکترونیکی اش است. در این عکس‌ها دوست پسر بریتانیایی‌ او، <روری فارکهارسون> نیز به همراه وی دیده می‌شود و این دو دارند در خیابان‌های <لندن> قدم می‌زنند. گزارش می‌رسد که این عاشق و معشوق جوان، پس از یک قرار عاشقانه‌ در سالن تئاتر، بازو در بازو، بر روی پل مشهور Tower Bridge در پایتخت انگلستان قدم می‌زده‌اند. در عکس‌ها می‌بینیم که <روری> بازوانش را به دور <مالیا> که 20 ساله است، حلقه کرده تا او را گرم نگاه دارد. این زوج، در این گردش عصرگاه، عرض رودخانه‌ <تِیمز> را طی کردند؛ بدون اینکه کسی آنها را شناسایی کند.

 

این زوج، به سالن Bridge Theater رفته بودند تا نمایش تازه‌ <الن بنت> که Allelujah نام گرفته را تماشا کنند و <مالیا>، آن طور که در عکس‌ها دیده می‌شود، پس از خروج از سالن سیگارش را روشن می‌کند. پدر او، <باراک>، نیز پیش از ورود به کاخ سفید سیگاری بود و در دوره‌ ریاست جمهوری، بارها دیده شد که برای ترک اعتیادش در حال جویدن آدامس نیکوتین بود.

پس از آن که در سال 2016، <مالیا اوباما> ویدیویی را در دنیای آنلاین منتشر کرد که او را در حال پک زدن به یک سیگار مشکوک نشان می‌داد، بسیاری او را به استعمال <ماری جوانا> متهم کردند. در این ویدیو، دختر رئیس جمهور پیشین آمریکا دیده می‌شود که در جشنواره‌ موسیقی Lollapalooza در شهر <شیکاگو> شرکت کرده است. ویدیو نشان می‌دهد <مالیا>، که در آن زمان 18 ساله بود، با مردم خوش و بش می‌کند و سپس پکی به سیگار می‌زند. یکی از شاهدان حاضر در صحنه، در آن زمان مصرانه گفته بود که سیگاری که <مالیا> در دست داشته، <ماری جوانا> بوده است.

رابطه‌ عاشقانه‌ <مالیا> و <روری> نخستین بار زمانی به دست رسانه‌ها رسید که او در نوامبر سال 2017، و پیش از آغاز بازی فوتبال آمریکایی میان دانشگاه‌های Yale و Harvard این دختر جوان را با حرارت بوسید. عکس این بوسه، سپس در رسانه‌ها و دنیای آنلاین پخش گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

 
 

نصب اپلیکیشن ایران جوان