صفحه اصلی / مقالات / دانستنی های مفید در مورد برنامه اخیر برای مشتریان لابلاز

دانستنی های مفید در مورد برنامه اخیر برای مشتریان لابلاز

دست اندرکاران فروشگاه های زنجیره ای لابلاز/ Loblawsدر نظر دارند، در مقررات استفاده از کارت های اعتباری مورد استفاده در این فروشگاه ها تغییراتی بدهند. یعنی در ازای دادن تخفیف ها و امتیازات بیشتر به دارندگان این کارت ها، برایشان بهای اشتراک سالانه در نظر بگیرند.

آنچه در پی می آید نکاتی هستند، که دانستن شان برای استفاده کنندگان از کارت های مورد اشاره مفیدند:

اعضای حلقه درونی چه کسانی هستند؟

برنامه اشتراک در ابتدا به کسانی که چه از طریق آن-لاین و چه به صورت حضوری در شعبات این فروشگاه زنجیره ای برای برنامه نوین ثبت نام کنند، تخفیف ها و امتیازات مذکور را مدنظر قرار می دهد. این اقدام راهی جهت گرفتن بازخورد در مورد برنامه مورد اشاره پیش از به اجرا درآوردن آن در سال پیش رو می باشد.

میزان بهای اشتراک سالانه چقدر، و زمان اجرایی شدن آن کی است؟

بهای اشتراک ماهانه 9.99، و در صورت تمایل مشتری به قرار گرفتن در حلقه درونی، سالانه 99 دلار می باشد. برنامه آزمایشی از فوریه سال 2018 به مرحله عمل درمی آید.

چه کسانی هدف برنامه مورد اشاره می باشند؟

این برنامه عمدتا به دارندگان کارت های پی سی پلاس/PC Plus  و کارت های اعتباری President’s Choice مربوط می شود، که به فروشگاه های لابلاز وفادارند. دست اندرکاران مربوطه امیدوارند همه این افراد مایل باشند، جهت برخورداری از تخفیف ها، امتیازات، و تحویل در محل برخی از محصولات، حق اشتراک ماهانه 9.99 دلاری را بپردازند.

از دیگر سو از طریق مشوق هایی مانند دادن امتیازات 20 برابری برای کالاهای آرایشی، و همچنین محصولات بازار رو به افزایش خانواده های جوان که به اجناسی مانند پوشک، غذا و کرم های بچه نیاز دارند، و…، خریداران آن-لاین، را هم جذب کنند.

آیا برنامه هایی از این دست از پیشترها هم رایج بوده اند؟

برنامه مورد اشاره با همگنان خود در شرکت های کاستکو/ Costco و آمازون پرایم/ Amazon Prime شباهت زیادی دارد. مثلا کاستکو بیشتر سودش را از بهای اشتراک سالانه 55 تا 110 دلاری اش درمی آورد. چراکه اغلب اجناس عرضه شده در آن، به قیمت خرید به فروش می رسند. بااینهمه دست اندرکاران برنامه مذکور می گویند، کارشان به آمازون پرایم شباهت بیشتری دارد. چراکه برای برخی از محصولات، تحویل در محل رایگان یک تا دو روزه دارد.   

برخی مزیت های برنامه مورد اشاره به قرار زیرند:

  • امتیاز برگشت 20 درصدی برای کالاهای اساسی مانند پوشک و شیر خشک بچه، و خرید محصولات ارگانیک، چه از فروشگاه ها و چه به صورت آن-لاین!
  • امتیاز برگشت 20 درصدی برای کالاهای تولیدی جو فِرِش/ Joe Fresh چه از فروشگاه و چه به صورت آن-لاین!
  • امتیاز برگشت 20 درصدی برای خریدهای روزانه محصولات beautyBOUTIQUE.ca به صورت آن-لاین!
  • خدمات تحویل در محل در حدود 200 شعبه از فروشگاه های مورد اشاره!
  • خدمات تحویل در محل محصولات جو فِرِش و beautyBOUTIQUE.ca!
  • اعتبار مالی سالی یک بار 99 دلاری برای سفر در هنگام رزرو بلیط مسافرت در pctravel.ca!
  • انتظار می رود، برای سال 2018 مزیت های بیشتری هم در نظر گرفته شوند.

آیا برنامه مورد اشاره موفقیت آمیز خواهد بود؟

دست اندرکاران مربوطه می گویند اگر برنامه های مشابه در کاستکو و آمازون پرایم موفقت آمیز بوده اند، برنامه آنها نیز چنین خواهد بود.

آیا برنامه مورد اشاره برای مشتریان صرف می کند؟

برای کسانی که از هم اینک در فروشگاه های لابلاز و وابسته زیاد خرید می کنند، احتمالا مقرون به صرفه خواهد بود، که مبلغ اشتراک را بپردازند، و از مزایای برنامه مورد اشاره بهره مند شوند. در عین حال دست اندرکاران مربوطه اطمینان دارند که با توجه به مزایای فراوان و چشمگیر این برنامه، پیوستن به آن برای همه صرف می کند. بااینهمه می گویند کسانی که در این مورد تردید دارند، می توانند ابتدا بهای اشتراک یک ماهه بپردازند. سپس با حساب و کتاب هزینه ها در مقابل مزایای مربوطه ببینند، که آیا اشتراک سالانه به نفع شان است، یا نیست؟ به نظر آنها اینگونه افراد به احتمال قوی تصمیم خواهند گرفت، عضویت سالانه را هم برگزینند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *