صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / خونریزی مغزی آلکس فرگوسن مربي افسانه اي فوتبال

خونریزی مغزی آلکس فرگوسن مربي افسانه اي فوتبال

بنا به گزارشات، <آلکس فرگوسن> مربی افسانه‌ای تیم فوتبال <منچستر یونایتد> روز جمعه هفته گذشته، و به علت خونریزی مغزی به اورژانس منتقل شده و تحت عمل جراحی قرار گرفته است. دفتر رسانه‌ای تیم <منچستر یونایتد>، طی بیانیه‌ای گفته که < فرگوسن> که 76 سال دارد، نخست در صبح جمعه به بیمارستان بخش Macclesfield و سپس به بیمارستان دیگری منتقل شده است. ظاهرا، <فرگوسن> از صبح روز پنجشنبه، از ناخوشی و آزار در ناحیه سر شکایت می‌کرده است.

گزارش شده که <دارن فرگوسن> پسر این مربی مشهور و مدیر حال حاضر لیگ دسته اول فوتبال انگلستان، بازی فینال این رقابت‌های فصلی را ترک کرده تا در کنار پدرش باشد.

در ادامه‌ بیانیه تیم <منچستر یونایتد> آمده است: <عمل جراحی او با موفقیت کامل به پایان رسیده است، اما او اکنون به یک دوره‌ مراقبت های شدید پزشکی نیاز دارد تا بهبودی‌اش میسر شود. در این زمان، خانواده‌ آقای فرگوسن از هواداران خواسته‌اند که به محدوده‌ خصوصی آنها احترام بگذارند>.

بازیکنان این تیم محبوب، در بیانیه‌ دیگری در فضای مجازی می‌گویند: <در این هنگامه‌ دشوار، قلب‌های ما با الکس فرگوسن و خانواده‌ او خواهد بود و ما یکدلانه آرزو می‌کنیم که او هر چه سریع تر بهبود یابد>.

از زمان انتقال <فرگوسن> به بیمارستان و آغاز جراحی او، بسیاری از بزرگان فوتبال دنیا از طریق شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی، برای او آرزوی بهبودی سریع کرده‌اند. <دیوید بکهام> که احتمالا یکی از بزرگترین بازیکنان <یونایتد> در زمان مربیگری <فرگوسن> بوده است، عکسی را در اینستاگرامش پست کرده که در آن <بکهام> نوجوانی است که دارد با این مربی قرارداد امضا می‌کند. <بکهام> در زیر عکس نوشته است: <به جنگیدن ادامه بده مربی… دعاها و عشقمان را به سوی تو، همسرت و خانواده‌ات می‌فرستیم>.

کریستیانو رونالدو که تحت مربیگری <فرگوسن> به شهرت و جایگاه حال حاضرش دست یافت، در توییترش نوشته: <دعاها و قلب هایمان با توست…دوست عزیز من. قوی باش مربی>.

hamidreza-safipour

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *