صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / خوشگذرانی برد پیت با خانم دکتر آکسمن

خوشگذرانی برد پیت با خانم دکتر آکسمن

گزارش شده که برد پیت اخیرا با هنرمند و معمار معروف و استاد دانشگاه، دکتر نِری آکسمن وقت می‌گذراند. گفته می‌شود که این هنرپیشه‌ 54 ساله‌ مجرد، خانم آکسمن را به خاطر علاقه‌ شخصی‌اش به معماری جستجو و پیدا کرده است. خانم آکسمن استاد دانشگاه MIT و مدیر آزمایشگاه رسانه‌ای این دانشگاه است و آشنایی برد با او از طریق یک پروژه‌ معماری در MIT اتفاق افتاده است.

یک منبع به بخش Page Six روزنامه‌ New York Post در این مورد می‌گوید: <ارتباط برد و نِری خیلی سریع شکل گرفت و این به‌ خاطر اشتیاق و علاقه‌ هر دوی آنها به معماری، طراحی و هنر است. این رابطه البته، بیشتر یک رابطه‌ حرفه‌ای است>.

این منبع در ادامه احتمال هرگونه پیوند عاشقانه را رد کرده است: <دوستی آنها همچنان به ارتباط عاشقانه تبدیل نشده است. دلیلش این است که هر دوی آنها مراقب هستند و می‌خواهند رابطه را در حد حرفه‌ای نگاه دارند. برد البته بسیار مایل است که با نِری بیشتر وقت بگذراند. این زن واقعا شگفت‌انگیز است>.

نماینده‌ رسانه‌ای <برد پیت> از اظهار نظر در مورد این خبرها، خودداری کرده ولی یکی از دوستان این ستاره‌ هالیوودی به New York Post گفته: <خبرتان درست است. آنها صرفا دوست هستند و درست است که این خانم هم، زن شگفت‌انگیزی است>.

<نری> که 42 سال دارد، به علاوه معماری، هنرمند موفقی نیز هست و آثار او در موزه‌ هنر مدرن <نیویورک> و موزه دانش در <بوستون> به نمایش درآمده‌اند. او پیشتر، همسر آهنگساز آرژانتینی <اُزوالدو گولیخف> بود.

برد پیت در سال 2007 بنیاد Make It Right را تاسیس کرد که در کار ساختن خانه‌ها و محله‌های ارزان و دوستدارمحیط ‌زیست برای افراد نیازمند در شهر <نیو اورلینز> که به نام <نیو اورلئان> هم شناخته می‌شود، در ایالت لویزیانای آمریکاست. پروژه‌ای که در گزارش این منبع آمده، و موجب ارتباط او با <نری> شده، احتمالا از پروژه‌های همین بنیاد بوده است.

<

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *