اخباراخبار جهان

خودکشی قهرمان بیست و سه ساله آمریکایی دوچرخه سواری المپیک

آمریکا- کلی کتلین، عضو تیم دوچرخه سواری آمریکا و دارنده مدال نقره بازی های المپیک 2016 ریودوژانیرو و همچنین مدال طلای مسابقات Pan Am که در سال 2015 در کانادا برگزار شد، جمعه 8 مارچ در خوابگاهش واقع در دانشگاه اتنفورد – کالیفرنیا مرده پیدا شد. او در هنگام مرگ 23 ساله بود.
کتلین یکی از خواهران سه قلو بود. خواهرش کریستین با ارسال نامه ای برای واشنگتن پست، کلی را زنی مهربان، شوخ طبع و بااستعداد توصیف کرد.

کتلین در رشته مهندسی کامپیوتر و ریاضی تحصیل کرده و همزمان با تیم ملی دوچرخه سواری آمریکا تمرین می کرد. متاسفانه او سال گذشته در اثر چندین سانحه پی در پی دچار مصدومیت شد، بازویش شکست و دچار concussion شد. ضربه ای که به سر او وارد شد، باعث شد دچار سردردهای شدید شده و به نور حساس شود. او که دچار افسردگی شده بود، یک بار قبل از این، یعنی ژانویه نیز اقدام به خودکشی کرد. کلی با ارسال ایمیل برای خانواده اش مدعی شد که به خودکشی گرایش پیدا کرده و به نهیلیسم (هیچ انگاری) روی آورده است. خانواده که از دریافت ایمیل شوکه شده بودند، پلیس را خبر کرده و ماموران با حضور به موقع در منزل کلی جان اش را نجات دادند.
والدین کلی پس از این واقعه بر روی بهبودی دخترشان متمرکز شدند. کلی نیز ادعا کرد که حالش بهتر شده است.

کلی کتلین در کسب چندین عنوان قهرمانی توسط تیم دوچرخه سواری آمریکا نقش اساسی ایفا کرد. راب دی مارتینی، دبیر فدراسیون دوچرخه سواری آمریکا با انتشار بیانیه ای از درگذشت کتلین ابراز تاسف کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن

 
 

نصب اپلیکیشن ایران جوان