فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

خواهر مگان مارکل، اجازه دیدار او را دریافت نکرد

روزنامه‌ Daily Mirror گزارش کرده که، سامانتا مارکل خواهر ناتنی مگان مارکل همسر شاهزاده هری، روز گذشته، بدون اطلاع قبلی، به قصد دیدار خواهرش، به کاخ <کنزینگتون> رفته است. طبق همین گزارش، ماموران امنیتی کاخ، به همین دلیل، به او اجازه‌ ورود به کاخ را نداده‌اند.

در عکس‌هایی که به تازگی منتشر شده، سامانتا که 53 ساله و نویسنده است، به همراه یک مرد دیده می‌شود که یک نامه را به دست ماموران امنیتی کاخ می‌دهند. البته، او نتوانست به داخل کاخ راه یابد. اما روز بعد، او در حساب توییترش خطاب به هوادارانش نوشت: <مطمئنم که همه عاشق این هستند که بدانند در آن نامه چه چیزی نوشته شده بود>.

سامانتا که اخیرا نام خانوادگی خود را، از گرانت به مارکل تغییر داده، در همان روز، همچنین در حال خرید از یک دستفروش در خیابان‌های لندن دیده شد. او داشت از این فروشنده، ماسک‌هایی برای مهمانی می‌خرید که تصاویر چهر‌ه‌ مگان و شاهزاده هری را بر خود داشتند. او که به نوعی به بیماری <تصلب شرایین> مبتلا است، بر روی صندلی چرخدار، به خیابانگردی در پایتخت انگلستان می‌پردازد.

سامانتا مدتی است که خواستار دیداری با مگان، دوشس ناحیه‌ Sussex و شوهر او شاهزاده هری شده است. نام او، از فهرست دعوت‌شدگان به عروسی سلطنتی مگان مارکل و شاهزاده هری که در ماه می برگزار شد، حذف شده بود. او که در حال حاضر در انگلستان به سر می‌برد، چندی پیش همچنین در مصاحبه‌ای با جرمی واین چهره‌ سرشناس تلویزیون این کشور، شرکت کرد. او در این مصاحبه، از انتقادات سختش از مگان و عذرخواهی که پس از آن کرده بود سخن گفت. او گفت: <البته این ماجرا، تا حد زیادی ختم به خیر شده، اما از آن پس کلی اتفافات دیگر افتاده که شرایط را به شکلی ناخواسته، از کنترل خارج کرده است. فکر کنم، همه‌ آنهایی که به عروسی دعوت نشده بودند و یا دست کم نامی از آنها برده نشده بود، از این حرکت ناراحت شده بودند. اما اگر دست کم خبری به افراد می‌دادند، تا افراد حس کنند که اهمیت دارند، مشکل خیلی سریع تر حل می‌شد و به این شرایط پیچیده‌ حاضر نمی‌رسید>.

او در پایان، دوباره از سوی خودش از مگان عذر خواست و آرزو کرد که شرایط میان او و خواهرش، به این شکل درنمی‌آمد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 5
  • 0
  • 7
  • 0
  • 21
  • 0
  • 9
  • 0