صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / خواستگاری عجیب و رمانتیک ترامپ از ملانیا

خواستگاری عجیب و رمانتیک ترامپ از ملانیا

در حالی که دنیای صنعت سرگرمی و سینما، در حال برگزاری جشنواره‌ مد Met Gala در روز دوشنبه بود، اخیرا جزئیات جدید و جالبی از خواستگاری رئیس جمهور ایالات متحده از همسرش فاش شده است. جشنواره‌ سالانه‌ Met Gala یک برنامه‌ جمع‌آوری کمک‌های مالی است که در محل موسسه‌ طراحی کاستوم موزه‌ هنر نیویورک برگزار ‌گردید. این جشنواره، هر سال یک تِم اعلام می‌کند و تمام چهره‌های سرشناس سینما و هنر، با توجه به آن تم، لباس می‌پوشند. اما <ترامپ> در جشنواره‌ امسال شرکت نکرد ، زیرا مسئولین برنامه، حضور او را ممنوع اعلام کرده‌ بودند.

در سالی که <ترامپ> از <ملانیا> خواستگاری کرد، تم این جشنواره <رابط خطرناک: مد و لوازم خانگی در قرن هجدهم میلادی> بود. <ملانیا> مدت‌ها بعد از آن روز گفته است که چقدر شوکه شده وقتی که دوست پسرش – دونالد – ناگهان زانو زده و از او تقاضا کرده همسرش بشود. <ملانیا> گفته حتی وقتی او بله را گفته و انگشتر زمردنشانش را با آن الماس 15 قیراطی، در انگشت کرده، هیچ کس در جمع حاضر متوجه آن نشده است. خود <دونالد ترامپ> گفته است که انگشتر مذکور، حدود یک میلیون و 500 هزار دلار قیمت می‌شده، ولی او تنها نیمی از این قیمت را برای خریدش پرداخته است.

چند روز پس از خواستگاری، <ترامپ> در مصاحبه‌ای در این باره گفته بود: <خوب، ما رابطه‌ بسیار خوبی داشته‌ایم و اکنون حدود پنج سال است که با هم هستیم. به نظرم وقتش بود که این اتفاق بیفتد.  می‌دانید… ملانیا زن بی‌نظیری است و من از انتخابی که کرده‌ام، بسیار خوشحال هستم>.

<دونالد ترامپ> با <ملانیا> نخستین بار در یک مهمانی هفته مد در سال 1998 ملاقات کرد. گرچه او در آن زمان، با دختر دیگری ارتباط داشت، زیبایی ملانیا او را به سوی خود جذب کرد. این دو در ژانویه سال 2005 با هم ازدواج کردند.

hamidreza-safipour

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *