اخباراخبار کانادا
موضوعات داغ

خلاصی سریع از سیل برای هزاران نفر از اهالی انتاریو، کبک و نیوبرانزویک وجود ندارد

هم اکنون تعداد نظامیان کانادایی که در مناطق مرکزی و شرقی کانادا به کمک سیل زدگان شتافته اند، از تعداد نظامیان ماموریت های خارج از کشور بیشتر شده است. هارجیت ساجان، وزیر دفاع کانادا می گوید علیرغم عقب نشینی سیل در برخی از مناطق، محدودیتی برای اعزام نیرو وجود ندارد و در صورت نیاز امکانات و نیروهای بیشتر برای امدادرسانی اعزام خواهند شد. در حال حاضر 2 هزار سرباز کانادایی در مناطق سیل زده مشغول خدمت هستند. تعداد آنها در خارج از کشور 1 هزار و 600 نفر است.

تا به این لحظه هزاران نفر از مردم، از جمله 9 هزار و 500 نفر در کبک (دو سوم از آنها ساکن منطقه Ste-Marthe-sur-le-Lac واقع در غرب مونترال)، مجبور به ترک خانه های خود شده اند. به عده بیشتری از ساکنان مناطق اطراف دریاچه Lake of Two Mountains توصیه شده که محل را ترک کنند.

با اینکه ماموریت اصلی سربازان محافظت از اموال مردم است، اما فرانسوا لگو (رئیس دولت کبک) می خواهد که آنها بعد از عقب نشینی سیل در استان باقی بمانند و به فرایند برچیدن کیسه های شن که به دلیل تماس با سیلاب آلوده شده اند، کمک کنند. لگو گفت: کیسه های شن بایستی با دقت جمع آوری شوند. ما منتظر دریافت موافقت دولت اتاوا هستیم.

لازم به یادآوریست که حدود 1 میلیون کیسه شن در حاشیه رودخانه Ottawa River و مناطق مسکونی و تجاری و تعداد بیشتری کیسه شن در گاتینوی – کبک قرار داده شده اند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

 

نصب اپلیکیشن ایران جوان