صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / خشم ملانیا ترامپ از خیانت‌های شوهرش

خشم ملانیا ترامپ از خیانت‌های شوهرش

روز شانزدهم فوریه، خبر افشای یکی دیگر از معشوقه‌های دونالد ترامپ، دنیای رسانه‌ها را لرزاند. این بار نوبت کارن مک‌دوگال ستاره سابق مجله‌ Playboy بود که مدعی ارتباطی رمانتیک با آقای رئیس‌ جمهور بشود. کارن گفته که پس از ملاقات با ترامپ در ماه جون 2016 در باغ Playboy، او شماره‌ کارن را گرفته است. سپس ترامپ چند بار به او زنگ می‌زند، قرار می گذارند و سپس در هتلی با هم ارتباط داشتند. کارن می‌گوید در آن زمان، دو سال از ازدواج ترامپ با ملانیا گذشته بوده و پسرشان Barron نیز به دنیا آمده بوده است.

ترکیب این خبر، با ادعایی مشابه از سوی استورمی دانیلز ستاره فیلم‌های پورن، که چندی پیش مطرح شده‌ بود، بانوی اول امریکا را در شرایط سختی قرار داده است. یکی از مطلعین داخلی حزب جمهوری‌خواه به مجله Hollywoodlife گفته که علیرغم چهره‌ آرامی که ملانیا در دیدارهای عمومی نشان می‌دهد، بدون شک از اخبار خیانت شوهرش به شدت خشمگین است. این منبع می‌گوید: ملانیا آدم واقعگرایی است و احتمالا هرگز باور نداشته که دونالد ترامپ برای همیشه به او وفادار بماند. اما مساله‌ای که او را تحت فشار قرار داده فقط این گزارشات از خیانت همسرش نیست، بلکه این است که همسر او رئیس‌جمهور ایالات متحده است.

این منبع می‌گوید: فشاری که روی ملانیا است در برخی مراسمی که باید کنار او بایستد، مشخص می‌شود. در این موقعیت‌ها، ملانیا ظاهرا خودش را مجبور کرده که نقش همسر مهربان را بازی کند، اما زبان بدنش چیز دیگری می‌گوید.

این زبان بدن البته، پس از ماجرای کارن مک‌دوگال نمود واضح‌تری یافت وقتی ملانیا از ایستادن در کنار ترامپ، در سخنرانی سالانه‌اش سر باز زد و سفر مشترکش با آقای رئیس‌جمهور، به داووس سوئیس را نیز کنسل کرد. همچنین در فیلمی که از این دو در فلوریدا روز 16 فوریه گرفته شده، وقتی ترامپ سعی می‌کند دست ملانیا را بگیرد، او دستش را پس می‌کشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *