صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / خداحافظ هالیوود؟! جورج کلونی دیگر به درآمد بازیگری نیاز ندارد!

خداحافظ هالیوود؟! جورج کلونی دیگر به درآمد بازیگری نیاز ندارد!

Behnam Marfou

جورج کلونی از سال 2016 به این سو در هیچ فیلمی ظاهر نشده است. بازیگر توانا و باسابقه سینما در گفتگو با خبرنگار Sunday Times فاش کرد که بازیگری دیگر اولویت نخست زندگی اش نیست، چرا؟ چون به پول آن نیاز ندارد!

کلونی 56 ساله گفت: من سال ها کار کرده ام و حالا 56 ساله ام. بازیگری زمانی منبع درآمدم بود. اما کارخانه تکیلا سازی ام را به قیمت 1 میلیارد دلار فروخته ام، بنابراین به پول احتیاج ندارم. به اندازه کافی پول دارم، بنابراین می توانم برای ساخته شدن فیلم هایی مبارزه کنم که دوست دارم. اگر من نبودم فیلم هایی مانند Michael Clayton   و Up in the Air ساخته نمی شدند.

ژوئن سال جاری، کلونی و دو شریک کاری اش یعنی رند گربر و مایک ملدمن، شرکت تکیلا سازی خود به نام Casamigos را به قیمت 1 میلیارد دلار فروختند.

کارگردان فیلم Suburbicon  در مصاحبه یکشنبه گذشته همچنین درباره شایعه ورود احتمالی اش به عرصه سیاست صحبت کرد و گفت: بعد از انتخاب شدن ترامپ، خیلی ها از من خواستند که بیشتر وارد عرصه سیاست بشوم. اما من جاه طلبی سیاسی ندارم. البته همیشه با سیاست آشنا بودم. پدرم برای نمایندگی کنگره تلاش کرد. ترجیح می دهم به شیوه ای دیگر به مردم کمک کنم.

جورج کلونی معتقد است که کمپین دموکرات ها به فردی نیاز دارد که بتواند شور و هیجان را به آن بازگرداند. کلونی درباره ترامپ گفت: او با همه بدی هایش، شخصیت گیرایی دارد. یک ستاره تلویزیون! مردم به دلیل دست آوردهایش به او رای ندادند، بلکه به ترامپ رای دادند چون او را می شناختند. مردم او را شخصیتی هیجان انگیز می دانستند، در حالی که دموکرات ها را افرادی منفعل و تسلیم می دیدند.

Leeza

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *