اخباراخبار کانادا

خبر خوب؛ از سر گیری کلاس های حضوری دانشگاه مک گیل مونترال از ترم پاییز 

 

 

مونترال- دانشگاه مک گیل – مونترال، کلاس های حضوری را از پاییز آغاز می کند. مسوولین این موسسه آموزش عالی خبر فوق را با انتشار بیانیه ای رسمی اعلام کردند. در این بیانیه آمده است: در حالی که برخی از دوره ها از مزایای آموزش آنلاین بهره می برند، اما دانشجویان و کادر آموزشی باید خود را برای بازگشت به محیط دانشگاه از سپتامبر آماده کنند. 

این تصمیم در حالی گرفته شده است که دانشگاه های کبک، طی یک سال گذشته کلاس های آنلاین را ارائه کرده اند. همانطور که می دانید، کبک جزو یکی از آلوده ترین استان های کانادا به کووید-19 بوده و با بحران جدی سلامت دست و پنجه نرم کرده است. 

بازگشت تدریجی برخی دانش آموزان به مدارس کبک از هفته گذشته آغاز شده است، اما اکثر موسسات آموزش عالی کماکان آمادگی از سرگیری کلاس های حضوری را ندارند. 

به گفته مسووولین دانشگاه مک گیل و به نقل از گلوبال نیوز، از ترم پاییز، خوابگاه های دانشگاه برای پذیرش دانشجویان سال اول آماده خواهند بود. آنان تاکید کردند که امنیت و سلامت دانشجویان و کارکنان در اولویت نخست قرار داشته و تدابیر بهداشتی و ایمنی همچنان در دانشگاه به اجرا گذاشته خواهند شد. مک گیل طی چند هفته آینده، برنامه بازگشایی دانشگاه را به روز رسانی کرده و به اطلاع عموم خواهد رساند. 

 

 

مسوولین دانشگاه کونکوردیا نیز برگزاری ترکیبی از کلاس های حضوری و آنلاین را برای ترم پاییز در نظر دارد. تصمیم نهایی ماه مه اعلام خواهد شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
Don`t copy text!
بستن

AdBlock را متوقف کنید

سیاست