صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / خبرهای دروغ هفته؛ ازدواج مجدد آنجلینا جولی و طلاق کیم و کانیه!

خبرهای دروغ هفته؛ ازدواج مجدد آنجلینا جولی و طلاق کیم و کانیه!

مجله های زرد هر هفته مملو از خبرهای دروغ و شایعات کوچک و بزرگ است. هفته گذشته دو شایعه خبرساز شد. اولی به ازدواج مجدد آنجلینا جولی با یک تاجر انگلیسی 40 ساله و ثروتمند مربوط بود و خبر بعدی به جدایی قریب الوقوع کیم کارداشیان و کانیه وست بعد از به دنیا آمدن فرزند سوم شان!

جالب اینکه در خبر مربوط به آنجلینا جولی، به نام این مرد اشاره نشده و به ذکر اینکه او تاجری ثروتمند و بانفوذ است اکتفا شده بود. در بخشی از گزارش ادعا شده بود که آنجلینا برای ضربه زدن به برد پیت با این مرد نامزد شده بود.

اما همانطور که انتظار می رفت این خبر شایعه ای بیش نبود و توسط یکی از افراد نزدیک به بازیگر و کارگردان مشهور، تکذیب شد. گویا جولی به هیچ وجه قصد ازدواج  مجدد را ندارد و در حال حاضر با هیچ مردی رابطه ندارد.

اما خبر دوم؛ خبر جدایی قریب الوقوع کیم کارداشیان و کانیه وست  ز سوی Life & Style منتشر شد. در این گزارش جنجالی علت درخواست طلاق کیم کارداشیان از کانیه، رفتارهای نابخردانه کانیه و غیبت دائمی او از خانه و زندگی شان ذکر شده بود. در این مقاله از قول کیم ادعا شده بود، که به محض به دنیا آمدن فرزند سوم شان (از رحم اجاره ای)، درخواست طلاق را به جریان می اندازد.

این اولین بار نیست که مجله Life & Style، در مورد این زوج بانفوذ و مشهور شایعه پراکنی می کند. خبرنگاران مجله دو سال قبل ادعا کردند که کانیه وست همسر باردارش را رها کرده و قصد طلاق دارد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *