صفحه اصلی / ورزش / غیر فوتبال / خانواده‌ <شوماخر> از اعلام وضعیت پزشکی <مایکل> خودداری می‌کنند

خانواده‌ <شوماخر> از اعلام وضعیت پزشکی <مایکل> خودداری می‌کنند

خانواده‌ <مایکل شوماخر> قهرمان مسابقات فرمول یک، طی بیانیه‌ای، از طرفداران او به خاطر حمایت شان در دوره‌ بیماری او، تشکر کردند. <شوماخر> که 49 سال دارد، در دسامبر سال 2013، و در حالی که در کوه های آلپ فرانسه اسکی می‌کرد، دچار سانحه و جراحتی در سرش گردید. او همچنان در بیمارستان بستری است و گفته شده که دارد دوره‌ درمانش را طی می‌کند. خانم <سابین کیم>، مدیر برنامه‌های <شوماخر> گفته که خانواده‌ او، از ابراز همدردی طرفداران و همچنین از اینکه این طرفداران درک می‌کنند که خانواده‌ او ترجیح می‌دهند جزئیات درمانی‌اش به صورت خصوصی باقی بماند، سپاسگزارند.

وضعیت پزشکی <مایکل شوماخر> در حال حاضر نامعلوم است و خانواده‌ او از درز هر گونه خبری از شرایط او به بیرون، به شدت جلوگیری می‌کنند. خانم <کیم> در این باره به خبرنگار Associated Press گفت: <مردم خودشان می‌دانند و درک می‌کنند که شرایط پزشکی او نباید دهان به دهان بشود>.

خانم <کیم> همچنان اعلام کرده که از 16 جون امسال به بعد، کلسکسیون شخصی <مایکل شوماخر>، که شامل اتومبیل‌های او، کلاه‌ کاسکت‌های استفاده شده‌اش و سایر اشیای متعلق به مسابقات فرمول یک است، در یک فرودگاه قدیمی در شهر <کلن> آلمان، به نمایش در خواهد آمد. او می‌گوید: <هدف این نمایشگاه، ادای احترام به طرفداران است و برای گرامیداشت مایکل در جایگاه افسانه‌ رانندگی می‌باشد>.

سانحه‌ای که <مایکل شوماخر> را روانه‌ بیمارستان کرد، روز 29 دسامبر 2013 اتفاق افتاد. او در حال اسکی، پرت شد و سمت راست سرش به شدت به یک صخره اصابت کرد. شدت ضربه چنان بود که کلاه ایمنی اسکی او را شکافت و به دو نیم کرد. پزشکان با تلاشی بی‌وقفه، موفق به خارج کردن چندین لخته خون از مغز او شدند، اما بقیه لخته‌ها بسیار عمیق بودند. او وارد کمای مصنوعی شد و سپس پزشکان دوباره بیدارش کردند. اکنون این راننده افسانه‌ ای همچنان قادر به حرکت و یا صحبت نیست و یک تیم 15 نفره پزشکی، تمام وقت در حال مراقبت از او هستند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *