صفحه اصلی / اخبار / خانه هفتاد و پنج میلیون دلاری صاحب <لولو لمون> ، گران ترین ملک ونکوور

خانه هفتاد و پنج میلیون دلاری صاحب <لولو لمون> ، گران ترین ملک ونکوور

ونکوور- گزارش ارزیابی ارزش املاک و مستغلات بریتیش کلمبیا در سال 2017، هم اکنون به صورت آن-لاین در دسترس می باشد. در این فهرست، خانه متعلق به چیپ ویلسون، بنیانگذار Lululemon Athletica   در خیابان Point Grey Road ، با 75.8 میلیون دلار، گران ترین ملک ونکوور معرفی شده است. بهای این خانه از 63.8 میلیون دلار در سال گذشته به 75.8 میلیون دلار افزایش پیدا کرده است.

با اینکه طی چند ماه گذشته، بازار مسکن بیش از حد داغ کلانشهر ونکوور سرد شده است، بررسی اجمالی املاکی که در حال حاضر در منطقه به فروش گذاشته شده است، نشان می دهد که ارزش آنها به طور کلی نزدیک به قیمت بازار یا پایین تر می باشد.

گزارش ارزیابی ارزش املاک و مستغلات، بر اساس داده های قبل از اول آگوست 2016، یعنی یک ماه قبل از اعمال قانون جدید مالیاتی (دریافت مالیات 15 درصد از خریداران خارجی) تهیه شده است.

در سال های عادی، قیمت ها اغلب پایین تر از ارزش واقعی بازار ارزیابی می شوند. دن موریسون، رئیس هیئت املاک و مستغلات کلانشهر ونکوور با اشاره به این مساله می افزاید که قیمت درخواستی الزاما منعکس کننده ارزش واقعی ملک نیست. ضمن اینکه هیچ دلیل منطقی برای اینکه یک فروشنده مبلغ خاصی را بابت خانه اش مطالبه می کند، وجود ندارد.

موریسون در مورد تاثیر قوانین مالیاتی بر قیمت ها می گوید: همه فکر می کردند قیمت ها پایین می آید، اما این اتفاق بخصوص در بازار تاون هاوس و کاندو رخ نداد. حتی در بخش خانه های تک خانوار مستقل نیز کاهش قابل توجهی که همه انتظارش را داشتند، مشاهده نشده است.

موریسون می گوید: در حال حاضر ماهانه حدود 12 درصد از خانه های لیست شده، به فروش می رسند. ما هنوز در مرز تبدیل شدن بازار از <بازار فروشنده> به <بازار خریدار> ایستاده ایم. به همین دلیل شاهد تاثیر قابل توجه قوانین بر قیمت ها نبودیم.

مسوولین سازمان ارزیابی املاک و مستغلات بریتیش کلمبیا، ارسال نامه حاوی نتیجه ارزیابی ارزش ملک برای صاحب خانه ها را از هفته جاری آغاز کرده اند. اما این اطلاعات در وب سایت evaluebc.bcassessment.ca نیز در دسترس می باشد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *