فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

حمله‌ لفظی همجنسگرایان به دختر مایکل جکسون

<پاریس جکسون> تنها دختر <مایکل جکسون> پادشاه پاپ، همیشه به شکل یک شاخه‌ گل نازک و شکننده ظاهر شده است. این البته تقصیر خود او نیست؛ او در شرایط عجیب و غریبی به دنیا آمد و بزرگ شد، در داخل یک حباب عجیب از شهرت زندگی کرد و در دوران زندگی‌اش تاکنون، بدون این که انتخابی در این زمینه داشته باشد، با شهرتی که از پدرش به او به ارث رسید، زندگی کرده است. اگر این مسایل را در نظر بگیریم، دیگر مشکلاتی که او با مواد مخدر، بحران هویت و خودکشی داشته، برایمان شگفت‌آور نخواهند بود. طبیعی است که بسیار از مردم، برای او احساس دلسوزی می‌کنند و آرزو می‌کنند او مسیر درست زندگی  را بیابد.

به همین خاطر، حمله‌ای که در دنیای آنلاین به او و به خاطر عکسی از او روی جلد نسخه ویژه‌ <سنگاپور> مجله‌ Harper’s Bazaar صورت گرفت، بسیاری را خشمگین کرد. <پاریس> عکس یاد شده را پس از چاپ روی جلد مجله، در اینستاگرام خودش نیز منتشر کرد و آنجا بود که تعدای از همجنسگرایان تندرو جامعه‌ LGBT آمریکا به او حمله کردند. این افراد، به این معترض بودند که عکس او، به عنوان یک دختر همجنسگرا، در شرایطی در <سنگاپور> منتشر شده که دولت این کشور، همچنان ازدواج همجنسگرایان را قانونی نکرده است. این نظردهندگان آنلاین، <پاریس جکسون> را مسوول این مشکل قانونی می‌دانستند. او نیز متاسفانه، با تاثیرگیری سریعش به خاطر شکنندگی ذاتی که دارد، با ترس و لرز، یک بیانیه عذرخواهی منتشر کرد. او در توییتر خود نوشت: <من نمی‌دانستم و حالا عذرخواهی می‌کنم. من از این که برای حضور روی جلد مجله، به من فرصتی داده شده بود، بسیار خوشحال بودم. اما اکنون این پست را پاک می‌کنم، چون نمی‌خواهم به عنوان یک شخص دو چهره، به من نگاه کنند. قصد من آزردن کسی نبود. حمایت من از جامعه‌ LGBT بالاتر از عشقم به دنیای مد قرار دارد>.

جیمی تابرر مقاله نویس مجله‌ Harper Bazaar در مقاله‌ای <پاریس> را <دوچهره> خوانده و نوشته بود که این، فرصتی بوده که اعتراض جامعه‌ همجنسگرایان به دولت <سنگاپور> و قوانین ضد همجنسگرایی این کشور، به نمایش گذاشته شود، اما <پاریس> این فرصت را از دست داده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

ایران جوان را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

  • 5
  • 0
  • 7
  • 0
  • 21
  • 0
  • 9
  • 0