فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

حمله‌ جمیلا جمیل به تبلیغات داروهای لاغری

گزارش می‌رسد که جمیلا جمیل بازیگر تلویزیونی، به چهره‌های مشهوری که برای کاهش وزن با استفاده از چایی <سم‌زدا> تبلیغ می‌کنند؛ از جمله ایگی آزلیا، کاردی بی و کلوئی کارداشیان، حمله لفظی کرده است. او که در سریال The Good Place بازی کرده، در پست‌هایی در شبکه‌های اجتماعی، مدعی شده که این افراد، حتی از ماده‌ یادشده، که می‌تواند برای بدن زیانبخش باشد، استفاده هم نکرده‌اند. او نخست، با بازتوییت کردن یک پست از آزلیا آغاز کرده که تبلیغ یک مکمل غذایی است، و می‌نویسد: <این زنانی که بدن شان پر از جراحی پلاستیک است، تا کی می‌خواهند به هواداران شان بگویند که داروی مسهل بخورند تا مانند آنها شوند؟ این واقعا خجالت‌آور است و افراد را به سوی ابتلا به ناهنجاری‌های تغذیه‌ای هدایت می‌کند>.

این بازیگر جوان، سپس تجربه‌ شخصی خود را در مورد این مکمل‌ها می‌نویسد: <من سال‌ها به خودم گرسنگی دادم و مریض شده بودم. و در تمام زندگی‌ام ناراحتی‌های دستگاه گوارش و متابولیسم با من ماندند. هر مرد یا زنی که این فرهنگ چندش‌آور تبدیل زنان به عروسک‌های کوتاه قد و لاغراندام را تبلیغ می‌کند، دستش به وسیله من رو خواهد شد>.

هفته‌ گذشته، او به کاردی بی خواننده‌ سبک آر اند بی، حمله کرده و نوشت: <حالا از کاردی بی استفاده می‌کنند تا این چایی به اصطلاح سم‌زدا را، که در واقع مسهل است، به خورد مردم بدهند. امیدوارم همه‌ این افراد سرشناسی که این مواد را تبلیغ می‌کنند، خودشان در خیابان اسهال بگیرند، یعنی همان بلایی که سر خریداران این مواد دروغین می‌آید، بر سر خودشان بیاید. گرچه مطمئنم این طور نمی‌شود، چون خودشان این مواد را استفاده نمی‌کنند، فقط تبلیغش را می‌کنند>.

 

این بازیگر تلویزیونی، همچنین به امبر رُز و کلوئی کارداشیان نیز، در پستی دیگر و به دلیل تبلیغ برای همین فرآورده‌ها حمله کرد. او نوشت: <از آن کدهای تخفیفی که کارشناس تغذیه‌تان برای تبلیغ این اراجیف به شما می‌دهد، یا از سرآشپزهای مخصوص تان، مربی‌های بدنسازی شخصی‌تان، به ما هم بدهید ای دروغگوها. آدرس آن جراح پلاستیکی هم که شما را این شکلی کرده، به همه بدهید ای متقلب‌ها>.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

 

نصب اپلیکیشن ایران جوان