صفحه اصلی / اخبار / حماقت یا بدشانسی؟ تلاش سارقان برای دزدی از باری در مریلند، بی خبر از برگزاری جشن بازنشستگی مامور پلیس  

حماقت یا بدشانسی؟ تلاش سارقان برای دزدی از باری در مریلند، بی خبر از برگزاری جشن بازنشستگی مامور پلیس  

آمریکا- حدود ساعت 5 و 30 دقیقه سه شنبه شب، جوزف مکینیس 21 ساله و تایری مک کوی 22 ساله، به قصد سرقت مسلحانه وارد بار و رستورانی در Woodlawn مریلند شدند. غافل از اینکه عده ای از ماموران اداره پلیس به مناسبت جشن بازنشستگی یکی از همکاران شان در رستوران گرد هم آمده بودند.

سارقان جوان وارد بخش تحویل غذای سفارشی رستوران Monaghan’s Pub شده و با تهدید یکی از کارکنان با اسلحه، خواستار تحویل موجودی صندوق شدند. در بخش دیگر رستوران، ده ها افسر پلیس محلی بازنشستگی دیوید نیل را جشن گرفته بودند.

یکی از کارکنان بخش تحویل غذا که از حضور ماموران پلیس در محل کارش اطلاع داشت، خود را به این ماموران رساند و آنها را از ماجرا باخبر کرد. دو مهاجم جوان، با برداشتن مقداری پول، از رستوران بیرون دویدند ولی هنوز خیلی از محل دور نشده بودند که توسط ماموران پلیس بازداشت شدند.

جک میلانی، صاحب رستوران Monaghan در گفتگو با خبرنگاران گفت: همه می دانند که رستوران من پاتوق ماموران پلیس است. عجیب است که اینجا را برای سرقت انتخاب کرده بودند.

مکینیس و مک کوی با چند اتهام، از جمله سرقت مسلحانه و مالکیت سلاح غیرقانونی روبرو شده اند.

بد نیست بدانید که یکی از ماموران پلیس در حین بازداشت مک کوی، با مشت به صورت او کوبید. اثر این مشت بر صورت مک کوی در عکس نمایان است.

Behnam Marfou

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *