اخباراخبار جهان
موضوعات داغ

حماقت؛ زن بیست و یک ساله دست اش را با اره قطع کرد تا از بیمه خسارت بگیرد

اسلوونی – به گزارش پلیس لیوبلیانا (پایتخت اسلوونی) و به نقل از نیوزویک، یک زن 21 ساله با همدستی خانواده، دست اش را با اره قطع کرد تا بتواند صدها هزار یورو از بیمه خسارت بگیرد.
پس از قطع شدن دست این زن از بالای مچ، او توسط بستگانش به بیمارستان منتقل شد. آنان مدعی شدند که این زن در حین بریدن شاخه درختان دچار حادثه شده بود. برخلاف انتظار آنها، پزشکان موفق شدند به موقع دست را به بدن این زن پیوند بدهند.

این واقعه اندکی پس از عقد بیمه نامه جراحت و عمر توسط اعضای خانواده این زن، رخ داد. در کشوری که میانگین حقوق و دستمزد ماهانه 1 هزار یورو (معادل 1 هزار و127) دلار می باشد، خسارت 380 هزار یورویی مبلغ قابل توجهی محسوب می شود.
پلیس در ابتدا چهار فرد را بازداشت، ولی دو نفر از آنها را آزاد کرد. زن 21 ساله و یکی از بستگان 29 ساله اش، در صورت اثبات جرم کلاهبرداری، با مجازات 8 سال حبس روبرو می باشند.

اسلوونی کشوری است در جنوب اروپای مرکزی که از غرب با ایتالیا، از شمال با اتریش، از جنوب و جنوب شرقی با کرواسی و از سمت شرق با مجارستان هم مرز است. این کشور یک جمهوری پارلمانی است که تا سال 1991 جزئی از کشور یوگسلاوی بود و پس از آن مستقل شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
بستن

 

نصب اپلیکیشن ایران جوان