مقالاتمقالات پزشکی

حقایق مهمی که باید هنگام خرید استروئیدها و مکمل ها بدانیم

لینداس هوکز- نشریه اینترنتی ران واندر

مکمل ها و استروئیدها (نوع انسان ساخته هورمون ها. ایران جوان) به دلایل پرشماری مورد استفاده قرار می گیرند. کمااینکه بدن سازان از آنها برای پرحجم شدن عضلات و کاهش چربی های اندام خود بهره می برند. پزشکان هم استروئیدها را برای درمان بیماری های گوناگون تجویز می کنند. 

اما چالش واقعی مربوط به زمانی می شود، که مردم می خواهند استروئیدها و مکمل ها را بخرند. زیرا گرچه این اقلام به آسانی در دسترس هستند، اما یافتن نوع واقعی شان سخت ترین بخش مربوطه به شمار می رود.

در ادامه به حقایق مهمی اشاره می شود، که باید هنگام خرید استروئیدها و مکمل ها بدانیم. آگاهی از این حقایق روند مربوطه را آسان تر می کند.

عدم خرید از عرضه کنندگان محلی

 

 

بسیاری از افراد مرتکب این اشتباه می شوند، که استروئیدها و مکمل ها را از عرضه کنندگان محلی

می خرند. اما همواره باید به خاطر داشت، که این عرضه کنندگان الزاما همیشه جنس خوب دست مشتری نمی دهند. فراتر اینکه ممکن است انواع با کیفیت بد عوارض جنبی ای داشته باشند، که حتی سلامتی جان مصرف کننده را مورد تهدید قرار دهند. همچنین بیشتر امکان دارد، حاوی داروهای آزمایش نشده باشند. 

بنابراین وقتی پای خرید این اقلام به میان می آید، باید به سراغ فروشندگان معتبری مانند تیم رویدز/ TeamRoids رفت.

آگاهی از قوانین ایالتی

 در برخی از نقاط خرید بعضی از انواع استروئیدها ممنوع می باشد. بنابراین ممکن است، انسان به سبب چنین خریدی دچار دردسر شود. در نتیجه توصیه این است، که خریدار از قوانین ایالتی (و در مورد کانادایی ها استانی. ایران جوان) آگاهی پیدا کند. همچنین می توان در این مورد به تیم رویدز اعتماد نمود. زیرا از جمله خدمات ممیزی شده ارائه می دهد. 

وسوسه نشدن در برابر پیشنهادات اغواکننده

همانگونه که آمد، باید استروئیدها و مکمل ها را از فروشندگان معتبر خرید. ضرورت دارد، این اقدام برغم وسوسه پیشنهادات اغواکننده برخی از عرضه کنندگان فرعی صورت بگیرد. زیرا پرداخت اندکی پول بیشتر این ارزش را دارد، که انسان سلامتی خود را به خطر نیندازد.

رفتن در پی تخفیف و معاملات شیرین

خرید استروئیدها و مکمل های واقعی همواره و الزاما به معنی خرج کردن مبالغ زیاد نیست. کمااینکه می توان، انواع واقعی آنها را با تخفیف و یا در معاملات شیرین ابتیاع کرد. مثلا داروخانه های آنلاین معتبر پرشماری وجود دارند، که این انواع را با تخفیف و یا در معاملات شیرین به فروش می رسانند. زیرا همواره چندین تخفیف و معاملاتی از این دست را به مشتریان عرضه می کنند. 

توصیه های نهایی

همواره باید به خاطر داشت که اگر استروئیدها و مکمل ها از فروشندگان معتبر سطح بالا خریداری شوند، سبب حداکثر منفعت خواهند بود. زیرا همانگونه که گفته شد، در غیر این صورت امکان دارد خطر عوارض جنبی داروهای موجود در آنها به سلامتی مصرف کنندگان آسیب های جدی بزنند. 

مورد بسیار مهم و قابل توجه دیگر اینکه هرگز نباید استروئیدها و مکمل ها را بیش از اندازه مجاز مصرف کرد. این دقت باید فارغ از هر نتیجه وسوسه انگیز استفاده از آنها صورت بگیرد. زیرا میزانی که مربی انسان برایش تعیین می کند، بی دلیل نیست. بنابراین اگر انسان می خواهد از مخاطرات عوارض جنبی استروئیدها دوری کند، باید به دقت به توصیه های مربی توجه نماید، و هرگز بیش از اندازه تعیین شده از سوی وی مصرف نکند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!