اخباراخبار جهان

حضور مخالفان قرنطینه اجباری در کارولینای شمالی با سلاح ضد تانک در ساندویچ فروشی 

آمریکا- NBC News : گروهی از مخالفان قرنطینه اجباری در کارولینای شمالی در خیابان های Raleigh به راه افتاده و اعتراض خود به دستور خانه نشینی را ابراز کردند. یکی از شاهدان عینی، تصویر یکی از مخالفان که با سلاح ضدتانک AT4  به یک ساندویچ فروشی مراجعه کرده بود را گرفته و منتشر کرد. 

ترویس لانگ، که عکاس رسانه ای می باشد، این عکس ها را داخل رستوران Subway در دان تاون Raleigh گرفت. عکس ها پس از انتشار بیش از 6500 بار به اشتراک گذاشته شده اند.

AT4 یک جنگ ‌افزار  84 میلی‌ متری تک‌ تیرِ قابل حمل و غیر هدایت ‌شونده ساخت ساب بوفورس دینامیکس سوئد می ‌باشد. ای ‌تی 4 یکی از محبوب ‌ترین و شناخته‌ شده‌ ترین جنگ ‌افزارهای ضد تانک قابل حمل جهان می‌ باشد. 

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

 1. نقل شیفته‌وار اخبار مرتبط با روسیه , و یا این خبر:«آلزایمری‌ها!
  https://www.radiofarda.com/a/russian-infiltrate-in-irigc-intelligence-body-part3/30615648.html
  ” اما در کانال‌های تلگرامی سپاه همگانی‌تر و تبلیغاتی‌تر آن‌ها، خبرهای زیادی با لحنی شیفته‌وار از روسیه منعکس می‌شود؛ امری که خواننده آشنا با تاریخ را به یاد احساس دلبستگی توده‌ای‌های جوان دهه سی به شوروی ضدامپرالیستی آن دوران می‌اندازد.”
  —————————————————-
  ۱) گفتار بالا سخنان یک ملی مذهبی سوسیالیست است در رادیو فردا .
  ۲) یک تحکیم وحدتی هم در کیهان لندن با فرافکنی می گوید : میزان بی اطلاعی از مسائل ایران در گزارش‌های رسانه‌های غربی حیرت‌آور است.
  https://kayhan.london/fa/1399/02/18
  ————————————————-
  اما بنده با نزدیک به ۶۰ سال ناظر بودن ، مطالعه تاریخی بر انچه بر ایران در زمان شاه و شیخ رفت ، که نزدیک به ۳۰ سال آن زندگی در غرب و اشنایی نزدیک با فرهنگ و تمدن و ریزه کاری های دموکراسی لیبرال ، تماس نزدیک با فراریان و مهاجرین از ویتنام و روسیه و چین و کوبا و کره و لیبی و عراق…..
  به شما می گویم ریشه ان روسی گری افراطی و این بی خبری در کجا است .
  و اینکه هرگز در ایران کسی به ریشه مسائل نمی پردازد چون انوقت دروغ ها ، دخالت ها ی اینها اشکار می شود ، منافع کشور مادر عنتر ناسیونال ( روسیه ) در خطر می افتد .
  بنابراین اپوزیسیون قلابی ملاها در داخل و خارج ، مثل خود رژیم ، روسیه و چین دروغ پردازند ،
  فرافکن هستند ،
  امریکا ستیزند ،
  الزایمر تاریخی ایجاد میکنند برای پاک کردند رد پای خود اینها .
  تاریخ را دستکاری می کنند ، مبدا های تاریخی را جابجا میکنند ( مثل کشتار ۵۷ تا ۶۰ ، را با ۶۷ به بعد) ، , خمینی نوفل لوشاتو را با خمینی بعد از اشغال سفارت امریکا , تروریسم کردستان و ترکمن صحرا و پاوه و خوزستان , و سنگر بندی دانشگاه و .. . , دو سال پر آشوب اول انقلاب را با ۳۹ سال حکومت بدون معارض ملاهای روسی (رفسنجانی ، خوئینی ها ، محتشمی پور ، خامنف ، علم الهدی ، …) “که کاملا متفاوت هستند ” و کردها هم با انها در همکاری و هم پیمانی با حزب توده و فدایی و ملی مذهبی و تحکیم وحدت و ۱۴ معصوم و سبز و اصلاح چی و ارزشی و اعتدال ، … مشارکت کردند . -جزیره ثبات از نوع روسی !
  اما از ۹۶ یک اتش جدیدی برافروخته شد از پایین ! امریکا و شاه امریکایی می خواهند که صد در صد با انچه اینها می خواستند و می خواهند ، (نظام وابسته به روس با کارگزاران جدید) متفاوت است .
  گوادلوپیست ها که اپوزیسیون قلابی و عمدتا جناح های چپ و مارکسیست روسی هستند که با ملاها هم اغوش شدند از میرزا کوچک جنگلی تا سرنگونی مصدق تا نفوذ در دولت شاه ، تلاش برای ترور او ، اتش زدن ماشین دکتر امینی در دانشگاه تهران ، و تزریق پروژه مارکسیسم اسلامی شریعتی به هواداران مصدق و جوانان تحصیل کرده و هر کسی که زمینه مذهبی ملایم داشت ، همبستگی با ارتجاع سیاه خمینی در ۴۱ علیه شاه به خاطر اینکه او زیرکانه ضدیت با کاپیتولاسیون را ضمیمه مخا لفت خودش با مدرنیزاسیون شاه کرده بود ، همراهی همه جانبه با او در پیروز کردن روحانیت از روی سر انقلاب طبقه متوسط ایران برای انچه همین چپ ها (با ترویج امریکا ستیزی و لاپوشانی دخالت ها و دروغ های شوروی ، کوبا ، ویتنام ، …) نگذاشتند در فضای سیاسی مملکت شکل بگیرد ( ازادی احزاب ، دموکراسی غربی ) و نهایتا با انواع بلواها ، تروریسم ، اشغال سفارت امریکا و بهره گیری از انبوه مارکسیست هایی که در همه رسانه های کشور نفوذ کرده بودند در زمان شاه ، مارکسیست های روسی (اسلامی و لنینیست) همه ملیون ، لیبرال ها ، مجاهدین و مستقلین را از قطار انقلاب در سال ۶۰ پیاده کردند ! انچه ماند همین فقاهت اسلامی بعثی روسی است که به وجود اورندگان ، حامیان ، و محافظین ان ، همین روسوفیل ها بودند با نقاب های (مارکسیسم سلطنتی ، سکولاری دموکرات ، سوسیالیست مصدقی ، گوادلوپیسم بختیاریست و اخیرا ترامپیست ) همسو با منافع روسیه ، اعراب و اکراد و ارامنه و ترک های روسی ، کوبا ، ونزوئلا ، اعضای فاشیست کلوپ پوتین و علیه امریکا ، اروپا ، اسرائیل ، ژاپن ، کانادا ، هند ، کره جنوبی ، ترکیه ، اندونزی ، سنگاپور ، تایوان ، … و علیه لیبرال دموکراسی و توسعه پایدار متکی بر تولید (به جای موشک و ترور و باج دادن به روسیه و چین ) ، که انرا نئولیبرالیسم می خوانند ! و علیه امنیت نظامی ، سیاسی پایدار در مدار امریکا و غرب (به جای موس موس کردن پشت دیوار شانگهای برای چند تا وتو در سازمان ملل در ازای نابود کردن کشور ).
  اما بنده با نزدیک به ۶۰ سال ناظر بودن ، مطالعه تاریخی بر انچه بر ایران در زمان شاه و شیخ رفت ، و نزدیک به ۳۰ سال زندگی در غرب و اشنایی نزدیک با فرهنگ و تمدن و ریزه کاری های دموکراسی لیبرال ، تماس نزدیک با فراریان و مهاجرین از ویتنام و روسیه و چین و کوبا و کره و ….. به شما می گویم ریشه ان روسی گری افراطی و این بی خبری در کجا است . و اینکه هرگز در ایران کسی به ریشه مسائل نمی پردازد چون انوقت دروغ ها ، دخالت ها ی اینها اشکار می شود ، منافع کشور مادر عنتر ناسیونال ( روسیه ) در خطر می افتد . بنابراین اپوزیسیون قلابی ملاها در داخل و خارج ، مثل خود رژیم ، روسیه و چین دروغ پردازند ، فرافکن هستند ، امریکا ستیزند ، الزایمر تاریخی ایجاد میکنند برای پاک کردند رد پای خود اینها . تاریخ را دستکاری می کنند ، مبدا های تاریخی را جابجا میکنند ( مثل کشتار ۵۷ تا ۶۰ ، را با ۶۷ به بعد) ، دو سال پر آشوب اول انقلاب را با ۳۹ سال حکومت بدون معارض ملاهای روسی (رفسنجانی ، خوئینی ها ، محتشمی پور ، خامنف ، علم الهدی ، …) که کاملا متفاوت هستند و کردها هم با انها در همکاری و هم پیمانی با حزب توده و فدایی و ملی مذهبی و تحکیم وحدت و ۱۴ معصوم و سبز و اصلاح چی و ارزشی و اعتدال ، … مشارکت کردند . جزیره ثبات از نوع روسی ! اما از ۹۶ یک اتش جدیدی برافروخته شد از پایین ! امریکا و شاه امریکایی می خواهند که صد در صد با انچه اینها می خواستند و می خواهند ، (نظام وابسته به روس با کارگزاران جدید) متفاوت است .
  نتیجه اینکه تلویزیون من و تو که بافت غربی دارد و بیش از ایران فردا ، ایران اینترنشنال ، میهن و دیگر تلویزیونها بیننده دارد ( به همین دلیل ظاهر غربی ) به یک باره پس از خیزش ۹۸ با ورود عناصر جاسوس روس مثل برزگر به مرکزیت ان ، مبلغ روسیه ، پوتین ، توده ایها ، فدایی ها ، سازمانهای تروریست کردی می شود ، نظر دهندگان روسی از ایران اینترنشنال میا یند اینجا و به نفع روسیه تبلیغ میکنند ، و شبی نیست که اینها من و تو را میدان جنگ تبلیغاتی علیه امریکا ، ترکیه ، کره جنوبی ، ژاپن ، فرانسه ، دموکراسی لیبرال نکنند . این مزدوران از روزی که گند روسیه در کرونا در امد و اکنون پوتین در خطر فروپاشی اقتصادی در اثر کرونا است ، ضمن اینکه برای رد گم کردن ، حملاتشان به خامنف و روحانف را تشدید کرده اند ، از اوردن امار وحشتناک در روسیه به شدت خود داری کرده ، گاهی در تبلیغ برای اسد و پوتین در سوریه عنان عشق از کف میدهد . یک کارگزار ملاها را هم اورده اند انجا کیسه بوکس کرده اند ۴ نفری او را به جای روسیه و ملاها میزنند ! ادم عقش میگیرد از اینهمه حقه بازی ! ۵ تا توده ای ، فدایی ، کرد تروریست ، همکار ملا که جملگی امریکا ستیز و روس مدار هستند ! با هم بازی رولت روسی میکنند ، تا اصل و ریشه ماجرا که روسی بودن رژیم و اپوزیسیون قلابی ان است را بپوشانند !
  خوب یک جمله بگید چرا ملاها به اینجا رسیدند بدون اینکه مذهب شیعه یا گوادلوپ را گناهکار بشناسید ، چون اینها برای همه هستند ، حتی د ر امریکا و کره جنوبی , هم مذهبی و خرافی هست ، پیش از شاه و زمان شاه هم بود , ترکیه اتاتورک و اردوغان هم هست , گوادلوپ برای همه کشورهای جهان که مثل شاه و بهتر از شاه بودند هم می تواند باشد (تایوان ، کره جنوبی ، عربستان و شیخک ها و ترکیه , اندونزی و مالزی ).
  اینها با کوبیدن خامنف ـ روحانف ، ود ر همان حال ، تکرار وتبلیغ محورهای اصلی سیاست خارجی اربآبان او ( روسیه و چین ) و سمپاتی برای هم دسته ایهای فاسد ورشکسته انها ( اسد ، مادورو ، کیم ، ویتنام ، اسیای مرکزی ، بولیوی ، شیلی باشله، برزیل لولا ، نیکاراگوا ، …) کاملا هماهنگ با ترند روسیه ـ چین ـ ملا همه اخبارشان را انتخاب و پخش میکنند ، بماند گاهی بدون هیچ دلیلی مثلا وقتی از عمر خیام صحبت میکنند ، مدعی می شوند که خیام بر رهبران مهم تاثیر گذر بوده ! مثل ! ولادیمیر پوتین ! واقعا ؟ این جندگی سیاسی وحشتناک ؟ پوتین به خامنف قران هدیه کرد ! ایا تاثیر قران بر پوتین شبیه تاثیر خیام بر او پر از مزخرفات گندیده استعماری روس ها نیست ؟ شما این گونه برای پوتین ساک میزنید ؟ بعد میگویید چرا غرب و رسانه های غربی از اخبار ایران بی اطلاعند ؟ فرافکنی ؟ چالنگی می گوید امریکایی ها در صدای امریکا نه فارسی می دانستند ، نه از اوضاع خبر داشتند ! این چالنگی بود و نریمان و بعد این دسته جدید ساوامایی توده ای فدایی در صدای امریکا که به انها می خوراندند ! بنی صدر ، مجاهدین ، ملیون و سلطنت طلبان از تمام رسانه های فارسی اخراج و سانسور شده اند . خوب جای اونها چه کسانی داردن به غرب از جانب مردم ایران اطلاعات میدهند ؟
  فدایی ها ! توده ایها ! ملی مذهبی ها ! کمونیست کارگری ها ! راه کارگر ! … گنجی ، مهاجرانی و بهنود و خزعلی و دهقان پور و سجادی و سهیمی و ….. کوموله ، حزب دموکرات ، پ ک ک ، یگان مدافع خلق ، تحکیم وحدت !
  همه همدستان و همکاران ملاها از ۵۷ تا کنون ! همه روس مداران !
  خوب اینها چی به غرب می خورانند ؟
  عشق پوتین ! هوش و پیشرفت چین ! و امریکا ستیزی ! دشمنی با کره جنوبی ، ترکیه ، اسرائیل !
  توجیه جنایات روسیه ، اسد ، قذافی ، حزب توده ، سیاه کل ، کاسترو ، چه گه وارا ، کیم کره ای ، استالین ، پیشه وری ، قاضی محمد ، ….
  اما غرب از لابلای این دروغها فهمید وقتی مردم ایران امدند بیرون و گفتند
  سوریه را رها کن
  خرج فلسطین شده
  دشمن ما همین جا است دروغ میگن امریکا است
  حالا امریکا به شما مزدوران ملاهای روسی و دستمال به دستان چین و کوبا و کره و ونزوئلا اعتماد ندارد
  نیکی هیلی عین شعارهای ملت ایران را در سازمان ملل تکرار کرد که به شما ها بگوید انها میدانند که شما دروغ میگویید .
  اعضای پارلمان اروپا به مسیح علی نژاد ( که اینروز ها غایب است لابد به دلیلی ) گفتند که ما هر وقت می خواهیم ملاها را تحریم کنیم ، اپوزیسیون مخالفت میکند ! خیلی مؤدبانه به او گفتند شماها یا دروغ گو و مامور هستید ، یا اینکه هنوز نمی دانید چه می خواهید !

Don`t copy text!