صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / حضور غیرمنتظره جنیفر لارنس در دبیرستان و شرکت در بحث سیاسی

حضور غیرمنتظره جنیفر لارنس در دبیرستان و شرکت در بحث سیاسی

جنیفر لارنس، بازیگر جوان و مشهور هالیوود، با حضور در دبیرستانی در اوهایو و شرکت در یکی از بحث های سیاسی، دانش آموزان را سورپرایز کرد.

بازیگر 27 ساله و برنده جایزه اسکار، به اتفاق نمایندگان سازمان Represent.US که در زمینه مبارزه با فساد و رشوه خواری فعالیت می کند، در دبیرستان Cleveland Heights High School حاضر شد و در بحث دانش آموزان شرکت کرد. او در حین بحث بر لزوم اهمیت قایل شدن برای مسایل سیاسی تاکید کرد.

لاندین کرینشا، یکی از دانش آموزان گفت: اینکه افرادی که فقط 10 سال از ما بزرگ تر هستند، در بحث شرکت کرده و درباره مسایل مهم سیاسی صحبت کنند، واقعا عالی و الهام بخش است. من چند سالی است که به عنوان یک کنشگر فعالیت می کنم و مسلما با انگیزه بیشتر به فعالیت هایم ادامه خواهم داد.

جنیفر لارنس، از بازیگرانی است که آگاهی بسیار خوبی از مسایل سیاسی دارد و یکی از حامیان راهپیمایی زنان می باشد. او همچنین از منتقدین پر سر و صدا و بانفوذی محسوب می شود که خواهان پرداخت حقوق و دستمزد برابر به زنان بازیگر است.

بازیگر سری فیلم های Hunger Games در یکی از مصاحبه های اخیرش با اوپرا وینفری گفت که پس از پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری، بیشتر از قبل به سیاست علاقمند شده است.

Behnam Marfou

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *