مقالاتمقالات اقتصادی

حضور سلبریتی های کانادا در برنامه خیریه با هم قوی تریم

برای کانادا دوران سختی است اما در این روزگار همه ما با هم شریک هستیم و به افق امید چشم دوخته ایم.

به گزارش CBC، این پیام شوی ستارگان با هم قوی تریم در حمایت از کسانی بود که در خط مقدم بحران، با کووید- 19 مبارزه می کنند.

جمعی از هنرمندان، ورزشکاران، نویسندگان، فعالان، و حتی فضانوردان کانادایی، هر یک از خانه خود در یک برنامه 90 دقیقه ای که ده ها شبکه مختلف تلویزیونی، رادیویی و آنلاین فرانسوی و انگلیسی کانادا آن را پخش کردند، حاضر شدند.

این شو که بزرگ ترین شو تک برنامه در تاریخ کانادا محسوب می شود، با هدف جمع آوری 150 میلیون دلار برای بانک های غذا، که در دوران پاندمی تعداد افراد مراجعه کننده به آنها افزایش پیدا کرده است، برگزار شد.

در ابتدای برنامه، سام رابرتز خواننده راک تک آهنگ معروف خود را از سال 2014 با نام همه با هم شریکیم را از خانه اجرا کرد در حالی که 3 کودک در کنار او موسیقی این کار را می نواختند.

 

 

سپس ریک مرسر، طنزنویس سیاسی گفت: زمان بسیار دشواری برای کشور ما است. همه ما از عزیزانمان جدا مانده ایم. او همچنین با اشاره به حادثه تیراندازی در نوا اسکوشیا گفت: قلب همه ما برای قربانیان در نوا اسکوشیا به درد آمد.

آن موری، خواننده، نیز با خانه نامیدن استان نوا اسکوشیا گفت: می خواهم به خانواده، دوستان و نزدیکان قربانیان بگویم بدانید همه ما در غم شما شریک هستیم و برای تحمل این غم بزرگ برایتان صبر و شجاعت آرزو می کنیم.

تعداد دیگری از سلبریتی های کانادایی نیز در این برنامه حاضر شده و مردم را به ماندن در خانه، قوی بودن، و حمایت از کسانی که در خط مقدم مبارزه با کووید-19 تلاش می کنند، و همچنین کمک به بانک های غذا، تشویق کردند. 

همچنین از بعضی افرادی که به کووید-19 مبتلا شده و بیماری را شکست داده بودند دعوت شده بود درباره تجربه خود حرف بزنند.

سلن دیون، سوپر استار کانادایی موسیقی پاپ، نیز در این برنامه با مخاطبان به هر دو زبان انگلیسی و فرانسه صحبت کرد و قهرمانانی را که در سراسر جهان تک تک این روزها سر کار خود حاضر می شوند تا اوضاع را برای مردم بهتر کنند، ستایش کرد.

از دیگر هنرمندانی که در این شو اثری را اجرا و یا با مردم صحبت کردند می توان به مایکل بوبله، گدی لی، روبی رابرتسون، رندی بچمن، برتون کامینگز، دیوید فاستر، آلسیا کارا، تام کوچرین، جین آردن، سارا مک لاکلان، برایان آدامز، بوفی سنت ماری، جاستین بیبر و شنایا توین اشاره کرد که آهنگ پرطرفدارش آپ را با کلمات ویروس کرونا اذیتم می کند آغاز کرد.

ستاره های کمدی، رایان رینولدز، مایک مایرز، هووی ماندل، ویل آرنت و امی پولر نیز به طنزپردازی و ایجاد لحظات مفرح پرداختند.

مایرز گفت: این کلاه را سرم گذاشته ام نه فقط برای اینکه نشان بدهم به کانادا افتخار می کنم، بلکه چون موهایم اصلاح قرنطینه ای دارد و به نظر می رسد با چاقو و چنگال کوتاه شده است.

دیگر سلبریتی ها مانند مارگارت آرت وود، گدی لی، دنیل و اوژن لوی، و کاترین اوهارا نیز در این برنامه شرکت داشتند. بیبر، بوبله، آوریل لاوین و چند خواننده دیگر نیز آهنگ به من تکیه کن از بیل ویترز که ماه پیش درگذشت، را به یاد او اجرا کردند.

کیفر ساترلند، بازیگر و خواننده بزرگ شده در تورنتو نیز ضمن تجلیل از کادر درمان، از پدربزرگ فقیدش تامی داگلاس به عنوان بنیانگذار بیمه سالمندان، یاد کرد.

و در آخر، دریک رپر اهل تورنتو بعد از سخنان کوتاه جاستین ترودو، با پیامی روحیه بخش برای همه کسانی که با شرایط بحرانی کنونی دست و پنجه نرم می کنند، برنامه را به پایان برد: در  واقع من خودم دیروز به خاطر جراحت پا در بیمارستان بودم. با وجود شرایط سختی که در جریان است، روحیه بالا و لبخند را در صورت همه کسانی که با آنها برخورد کردم دیدم. باورکردنی نیست کسانی که هر روز خانواده شان را می گذارند و در این شرایط بحرانی با همه خطراتی که دارد سرکار حاضر می شوند . از شما سپاسگزارم، سپاسگزارم، سپاسگزارم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

Don`t copy text!