مقالاتمقالات اجتماعی

حبس ابد مجازات پدر کانادایی به جرم قتل همسر و دو فرزند خردسالش

جنایت هولناک؛

جیکوب فورمن، مرد کانادایی، در سال 2017 ابتدا همسرش را با ضربات پتک به قتل رساند، سپس 2 دختر خردسالش را به کلیسا برد و بعد از آن خفه کرد. 

قاضی دادگاه فورمن را به حبس ابد بدون امکان بخشودگی تا 35 سال محکوم کرد. فورمن فرزندانش را کشت چون نمی خواست در بزرگسالی بدانند که پدرشان قاتل مادرشان بود! 

17 دسامبر 2017 ، کلارا فورمن 33 ساله در پی جر و بحث با جیکوب 35 ساله به دلیل افراط در مشروبخواری جیکوب با ضربات پتک که بر سرش وارد شد در خانه شان در کلوونا – بریتیش کلمبیا به قتل رسید. 

هنگامی که فرزندان این زوج صدای فریادهای مادرشان را از اتاق خواب شنیدند، جیکوب به بچه ها گفت که حال مادرشان خوب نیست. سپس با دخترها به کلیسا رفت. بعد از بازگشت به خانه، فورمن از بچه ها خواست که پیژامه هایشان را بپوشند. بعد از دختر بزرگترش یسنیا خواست که برای بازی به اتاق خواب برود. جیکوب بعد از خفه کردن یسنیا به سراغ خواهر کوچکترش کارینا رفت. 

 

 

 

 

جیکوب در بازجویی اولیه گفت: ترجیح دادم که دخترها با همدیگر به بهشت بروند تا اینکه بزرگ شوند و بدانند که پدرشان قاتل مادر بود. 

جیکوب فورمن که مالک یک اسلحه کالیبر 22 بود، تا چند ساعت پس از به قتل رساندن اعضای خانواده اش قصد خودکشی داشت، اما در نهایت تغییر عقیده داد و به مدت دو روز به طور عادی در محل کارش حاضر شد. به گزارش پلیس، جیکوب حتی مقداری لوازم شستشو و نظافت تهیه کرد تا با آن اثر لکه های خون کلارا در اتاق خواب را از بین ببرد. 

پلیس که توسط یکی از همکاران کلارا از غیبت او از کارش مطلع شده بود، با مراجعه به منزل این زوج اجساد مادر و فرزندان را در گاراژ خانه پیدا کرد. پس از غیبت دو روزه کلارا از مراجعه به محل کار، یکی از همکاران با منزل فورمن ها تماس گرفت. اما از جیکوب شنید که کلارا بیمار است و نمی تواند صحبت کند. در تماس دوم، جیکوب مدعی شد که کلارا با بچه ها خانه و همسرش را ترک کرده بود. دوست و همکار کلارا که نگران شده بود، موضوع را به پلیس گزارش کرد. 

قاضی آلن بتون در هنگام صدور حکم، جنایت را هولناک توصیف کرد و جیکوب را مستحق اشد مجازات یعنی حبس ابد بدون امکان بخشودگی تا 35 سال دانست. فورمن تا سال 2051 یعنی تا 68 سالگی واجد شرایط تقاضای بخشودگی نخواهد بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!