علم و دانش

جیغ زدن در شهر بازی ژاپن ممنوع!  

 

مسوولین یک شهر بازی در ژاپن ضمن بازگشایی آن مقررات عجیب و غریبی را برای افرادی که سوار رولر کوستر می شوند، وضع کرده اند. هدف از این اقدام جلوگیری از انتقال کروناویروس بین مردم اعلام شده است. 

شهر بازی Fuji-Q Highland قانون جدید را از ماه گذشته به اجرا گذاشته است. افرادی که سوار رولر کوستر می شوند، بایستی ماسک زده و دهان خود را در تمام مدت بسته نگه دارند. 

همانطور که انتظار می رفت بسیاری از مراجعه کنندگان به پارک تفریحی از مقررات جدید راضی نیستند و جیغ نزدن در حین حرکت سریع و ترسناک رولر کوستر را تقریبا غیرممکن می دانند. 

مسوولین پارک در پاسخ به این ادعا، به صورت عملی ثابت کردند که می توان بدون جیغ زدن از سواری لذت برد. در فیلم ویدیویی که در  صفحه YouTube شهر بازی منتشر شده است، دو نفر از مدیران کت و شلوارپوش پارک با صورت های ماسک زده، سوار بر Fujiyama که زمانی سریع ترین و مرتفع ترین رولر کوستر جهان بود، دیده می شوند. 

بایستی دید مسوولین پارک چقدر مقررات جدید را جدی گرفته و چگونه آن را اعمال خواهند کرد. بسیاری از ژاپنی های مطیع قانون، احتمالا بدون نیاز به جبر و زور مقررات را تا حد امکان رعایت خواهند کرد. اینطور فکر نمی کنید؟ 

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

Don`t copy text!

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید