دنیای مد

جولیت جانسون، هنرمندی که با نقاشی روی شلوار همگان را شیفته خود کرده است

هنگامی که امثال بلا حدید شلواری که طرح روی آن با دست نقاشی شده را می پوشد، بایستی کیفیت و زیبایی لباسی که پوشیده است را باور کرد. جولیت جانسون هرگز قصد کار در صنعت مد را نداشت، اما اندکی مدتی بعد هنرمند لس آنجلسی نقاشی روی انواع پوشاک را به طور تجربی آغاز کرد. 

کافی بود تا سوپر مدل جوان بلا حدید یکی از شلوارهای نقاشی شده جانسون را بپوشد تا نام و آوازه این هنرمند بر سر زبان ها بیفتد. جولیت می گوید: صدها پیام از مردم دریافت کردم. باورنکردنی بود! 

جانسون که گاراژ منزل والدینش در مالیبو را به استودیو تبدیل کرده، تا قبل از آن هر از چند گاه عکس یک شلوار نقاشی شده یا مزین به عبارات Love یا Peace را در اینستاگرام پست می کرد. 

جولیت در اصل در رشته نقاشی تحصیل کرده است و در سال 2017 با مدرک هنرهای تجسمی از Parsons فارغ التحصیل شد. او در ابتدا به عنوان دستیار استودیو نزد چند هنرمند دیگر مشغول کار شد. اما از شغلش راضی نبود و می خواست مستقل کار کند. او اکتبر سال گذشته کار تجربی روی شلوارهای کتانی را آغاز کرد. انتشار عکس ها در اینستاگرام در کنار پوشیدن شلوارها در ملاء عام نظر زنان جوان را به سوی جولیت جلب کرد. اما همانطور که گفته شد موفقیت بعد از منتشر شدن عکس حدید در یکی از شلوارها به سراغ جانسون آمد. با اینکه جولیت و بلا شخصا یکدیگر را نمی شناسند، اما جولیت که در زمینه مدلینگ نیز کار می کند، دوستان مشترکی با بلا دارد. ضمن اینکه هر دو با یک آژانس مدلینگ یعنی One Management (مستقر در نیویورک) کار می کنند. 

جانسون طرح روی شلوارها را از طبیعت، کتاب های قدیمی و طرح گل های ژاپنی و غیره الهام می گیرد. پدر جولیت در زمینه موسیقی فعالیت می کند و عضو گروه موسیقی التون جان است. به همین دلیل جولیت اکثر دوران کودکی اش را در تور کنسرت ها سپری کرده و در سنین نوجوانی مسوولیت هایی مانند تدارک لباس برای اعضای گروه را نیز به عهده گرفت. جولیت می گوید که استایل التون جان بزرگترین منبع الهام برای او بوده است.

 

 

برچسب ها

Don`t copy text!