اخباراخبار کانادا

 جنون سرعت در خیابان های تورنتو به دلیل خلوتی ناشی از قرنطینه 

تورنتو- BlogToronto: از شیوع پاندمی کروناویروس و خالی شدن خیابان ها و بزرگراه های تورنتو از ترافیک به این سو، رانندگان عاشق سرعت فرصت را غنیمت شمرده و بی توجه به مقررات راهنمایی و رانندگی با یکدیگر کورس می گذارند. 

طبق آمار منتشر شده از سوی اداره پلیس تورنتو، برگزاری مسابقه اتومبیلرانی در خیابان در فاصله 23 مارچ تا 27 آوریل 600 درصد افزایش داشت. در واقع از 32 مورد در سال 2019 به 222 مورد افزایش یافت. ظاهرا خیابان های خالی برای دیوانه های سرعت فرصت ایده آل برای فشردن پدال گاز و رقابت جنون آمیز را فراهم کرده اند. 

کری اشمیت، افسر پلیس تورنتو از بازداشت جوان 19 ساله ای که با اتومبیل مرسدس پدرش با سرعت 308 کیلومتر در ساعت در بزرگراه QEW حرکت می کرد، خبر داد. پلیس از اول ماه مه به این سو، حداقل 15 اتومبیل شرکت کننده در کورس خیابانی را متوقف و توقیف کرده است. 

شنبه شب گذشته، گروه متشکل از 200 راننده که برای برگزاری مسابقه شبیه فیلم های Fast & Furious گردهم آمده بودند متلاشی شد. پلیس حوالی ساعت 11 و 30 دقیقه شب شنبه پس از دریافت گزارشات مردمی در مورد اجتماع تعداد زیادی راننده و اتومبیل در یکی از پارکینگ های محل، به حوالی Queensway و East Mall مراجعه کرد. پلیس 150 تا 200 اتومبیل را در محل مشاهده کرد. راننده ها با دیدن اتومبیل های پلیس با سرعت منطقه را ترک کردند. پلیس تورنتو در مورد اینکه چه تعداد از راننده ها با اتهام رسمی روبرو شده اند، اظهارنظر نکرد. 

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

Don`t copy text!