صفحه اصلی / فرهنگ و هنر / جنت جکسون و جدایی پر سر و صدا از همسر میلیاردرش

جنت جکسون و جدایی پر سر و صدا از همسر میلیاردرش

برادر ستاره موسیقی پاپ، در گفتگو با خبرنگار مجله People دلیل واقعی به سرانجام نرسیدن ازدواج جنت با وسام المنا را فاش کرده است.

دوستداران ستاره 51 ساله که برای شنیدن صدای هنرمند محبوب شان در کنسرت هیوستن گرد هم آمده بودند، بی صبرانه منتظر رفتن او روی صحنه بودند. آنها بیش از یک سال برای رسیدن آن روز صبر کردند، زیرا جنت جکسون پس از اعلام خبر بارداری از همسر 42 ساله قطری اش، برنامه کنسرت هایش را لغو کرد.

چند ماه پس از به دنیا آمدن عیسی فرزند جنت و وسام در روز 3 ژانویه، جنت خبر جدایی از وسام را فاش کرده و متعاقب آن برنامه کنسرت هایش را اعلام کرد. اما بازگشت به صحنه برای جنت جکسون آسان نبود.

رندی جکسون (برادر 55 ساله جنت)، در گفتگو با خبرنگار مجله مورد اشاره فاش کرد که وسام المنا، در اواخر زندگی زناشویی 5 ساله اش با جنت و بخصوص در دوران بارداری او، همیشه جنت را مورد توهین و آزار لفظی قرار می داد و بارها او را <هرزه> خطاب کرده و با او مانند یک زندانی رفتار می کرد. رندی در مصاحبه گفت: یک روز به جنت گفتم یا به خانه من نقل مکان می کنی، یا می آیم آنجا و جهنم به پا می کنم.

از سوی دیگر وکلای المنا با صدور بیانیه ای از طرف موکل شان اعلام کردند: آقای المنا در مورد این اتهامات کذب اظهار نظر نخواهد کرد. او از خاتمه زندگی زناشویی اش با جنت جکسون سخت متاثر است. اما اولویت نخست، آرامش و محافظت از حریم خصوصی فرزندشان عیسی می باشد.

رندی که در تمام جلسات دادگاه، خواهرش را همراهی کرده است ادعا می کند که جنت همچنان در مورد سرپرستی فرزندشان، از سوی المنا تحت فشار می باشد. عیسی هم اکنون نزد جنت بسر می برد.

رندی در پاسخ به این سوال که آیا مسلمان بودن المنا و مسیحی بودن جنت جکسون دلیل جدایی بود، گفت که مذهب در این میان نقش نداشت و مشکل المنا شخصیتی است و باید آن را اصلاح کند.

town-country-bmw3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *